YouTube jaunā mobilā versija strādā visā pasaulē

YouTube mobilās mājas lapas jaunā versija tagad ir pieejama visās pasaules valstīs, tai skaitā arī Latvijā, tiek ziņots video hostinga preses relīzē. Starp jaunām YouTube mobilās mājas lapas iespējām ir integrācija ar sociāliem tīkliem, HTML5 atbalsts, vadīšanas elementu paplašināts komplekts un lielāks darbības ātrums.

Mobilā mājas lapa m.youtube.com ir uzbūvēta uz HTML5 pamata. Ir paplašinājies mobilo iekārtu saraksts, kuri atbalsta darbību ar video hostingu. Turklāt lielie vadības elementi padara darbu vieglāku ar mājas lapu viedtelefonos ar skārienjūtīgu ekrānu.

Mobilais YouTube pārņēmis dažas funkcijas no galvenās mājas lapas video hostinga, piemēram, mājienu serviss, atskaņošanas saraksti, iespēju ievietot video „Favorītos”, ka arī „Man patika” un „Man nepatika” taustiņus. Mājas lapa ir integrēta ar Facebook, Twitter un Google Buzz sociāliem tīkliem.

Cita YouTube jaunās mobilās versijas īpatnība ir lielāks darbības ātrums. Turklāt, mobilā mājas lapa tiek atjaunināta praktiski vienlaikus ar YouTube.com. ASV jaunā versija tika piedāvāta jūlijā. No augusta mājas lapa ir pieejama visā pasaulē.

YouTube mobilā versija tika palaista 2007.gadā. Uz to brīdi m.youtube.com bija izvietoti apmēram 1 tūkst. video. Google piederošais YouTube serviss, kas dibināts 2005.gadā un piedāvā video materiālu hostinga pakalpojumus, pašlaik ir vispopulārākais video hostings un ceturtā visapmeklētākā mājas lapa pasaulē.

Kā avots izmantota YouTube.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us