YouTube ievietoti video palīdz atrast huligānu

Katrā ciemā ir vismaz viens muļķis – citu teicienu, kas derētu Apvienotās Karalistes iedzīvotājam Endrjū Keletam (Andrew Kellett), atrast būtu grūti. 23 gadus vecais personāžs tik ļoti cienīja nepaklausīt likumam, ka paša izdarītos noziegumus ierakstīja video un ievietoja Youtube portālā, kā rezultātā policija tika viņam uz pēdām.

E.Kelets veicis (vai vismaz parādījis) 80 dažādus noziegumus, lielākoties sīku huligānismu – sākot ar ātruma pārsniegšanu un nelegālu apreibinošo vielu lietošanu, un beidzot ar nemaksāšanu par ielieto degvielu. Līdsas (Leeds) pilsētas policija vienlaikus ir neapmierināta ar paveikto, bet tajā pat laikā pateicas puisim par piedāvātajiem pierādījumiem, kas nepieciešami viņa sodīšanai: „Ja vien vairāk noziedznieku būtu tik izpalīdzīgi, pilsēta būtu drošāka,” atzinis pilsētas mērs Less Kārters (Less Carter).

Endrjū Keleta video joprojām ir pieejami YouTube viņa profilā MrChimp2007, taču, visticamākais, to izņemšana ir tikai laika jautājums. Interesanti, ka tikai pirms nedēļas Maiami (ASV) vietējais kriminālo aprindu pārstāvis Youtube ievietoja video, kurā viņš redzams, turot AK-47 automātu un izsmejot policiju. Dažādus likuma pārkāpumus populārajā video portālā ievietojuši arī citu valstu, to skaitā arī Latvijas, iedzīvotāji, taču viņu saukšana pie atbildības ir maz ticama.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us