YouTube iesaistīsies politikā

Nākamās nedēļas sākumā YouTube klajā laidīs divas jaunas sadaļas, kas reprezentēs ASV Kongresu: vienu, kas paredzēta ASV Senātam un otru – Pārstāvju palātai (House of Representatives). Tādējādi likuma kalpiem, portālā ievietojot dažādus videomateriālus, būs iespēja būt tuvāk tautai.

Katram ASV Kongresa biedram būs iespēja piekļūt vienam vai otram kanālam. Tajos tiks atspoguļoti dažādi kongresa biedri un viņu priekšlikumi, kā arī tiks organizētas diskusijas. Ar šādu soli tiks veicināta atgriezeniskā saite, kas ļaus vēlētājiem ne vien precīzāk uzzināt ko ievēlētie dara, bet arī ievēlētajiem uzzināt ko vēlas tauta.

[img]http://datuve/images/upload/20090114105741.jpg[/img]
Jau šobrīd vairāki Kongresa biedri ir izveidojuši savu YouTube lietotāja kontu, taču portāla pārstāvji cer, ka ar speciālas vietnes izveidošanu varētu palielināties sabiedrības interese par politiku.

YouTube informē, ka ar šo kanālu viņi necer gūt peļņu un reklāmas tajā neizvietos vairāk nekā ierasts. Tā kā starp abām pusēm nav noslēgts nekāds privāts līgums, videofragmentus būs iespējams ievietot citās interneta vietnēs.

[img]http://datuve/images/upload/20090114105851.jpg[/img]
Jāpiezīmē, ka 2008.gada Prezidenta vēlēšanās kā Demokrātu, tā Republikāņu pārstāvji aktīvi izmantoja YouTube un sociālo tīklu piedāvātās iespējas, tādējādi caur populārām interneta vietnēm nonākot tuvāk patērētājam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us