YouTube atklāja bezmaksas online kinoteātri

YouTube parādījusies sadaļa “Filmas”, kurā ietilpst vairāk kā 400 pilnmetrāžas filmas. Tās ir komēdijas, indiešu filmas, šausmu filmas, drāmas un multiplikācijas filmas, kuras tika filmētas XX gadsimta beigās. Filmas ir pieejamas tikai angļu valodā, bet tās var noskatīties bezmaksas.

Videohostings YouTube atklāja sadaļu «Filmas» (Movies), kas ietver vairak kā 400 filmas, ziņo TechCrunch. Filmas videohostingam piedāvā vairākas amerikāņu kinostudijas, ar kurām Google noslēdza līgumus, to skaitā ietilpst Lionsgate, MGM un Sony Pictures. Vēl 165 filmas hostingam piedāvās britu videoserviss Blinkbox.

[img]http://datuve/images/upload/20100830152034.jpg[/img]

Tiesību īpašnieki piekrita sadarboties ar YouTube, domājot, ka varēs pelnīt uz reklāmas rēķina. Šī vienošanās ir YouTube rezultāts secīgas politikas autortiesību aizsardzības jomā un Content ID kontenta identifikācijas sistēmas lietošanā, ka arī sistēmas, kas ļauj sekot YouTube izliktā kontenta popularitātei, ir pārliecināti YouTube ziņu un politikas departamentā.

Filmas ir sadalītas pa kategorijām: «Dokumentālais kino», «Indiešu kino», «Spriedzes un piedzīvojumu filmas», «Komēdijas», «Šausmu filmas», «Тrilleri un detektīvi», «Drāmas» un «Multfilmas un animācijas filmas» un citas. Turpmāk kolekcija nepārtraukti tiks papildināta, paziņoja videohostinga pārstāvji. Visas filmas, kuras ietilpa jaunajā sadaļā (Movies amerikāņu lietotājiem tika palaists jau pagajušajā gadā), YouTube apmeklētāji var noskatīties bezmaksas.

2010.gada janvārī YouTube palaida bezmaksas videonomas servisu, bet tas nenesa videohostingam peļņu. Aprīļa beigās kinostudija «Mosfiļm» atklāja YouTube kanālu ar filmām par Otro Pasaules karu, kurš pastāvēja līdz šī gada 15.maijam.

Kā avots izmantotas TechCrunch un YouTube.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us