You can’t rely on Wikipedia*

Kāda amerikāņu studente, kas sagadīšanās pēc ir arī [url=http://news.com.com/]CNET[/url] [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Intern]interns[/url], pamatīgi [i]iegrābusies[/i] – pārkopējot materiālus no Wikipedia savam mācību darbam, tur iekļuvuši arī daži izdomājumi, ko tur ievietojis kāds jokupēteris.

“Edits, for example, have no formal filters. And while visitors are held to a strict honor code, there are clearly Wiki users with very little honor, as has been demonstrated on Comedy Central. It’s easy to upload blatantly false information, a lesson I learned the hard way when I turned in an English project that defined “beatniks” as the ’50s answer to gangsta rap. Well, not really, but this is an example of what can happen when people without brains use information written by people without consciences.”

Raksta komentāros gan cilvēki aģitē par informācijas uzticamību – nepareiza informācija tiekot izķerta diezgan ātri (dažu dienu laikā). Arī mēs turpināsim izmantot linkus uz Wikipedia, lai izskaidrotu dažādus terminus. Tas, kā izmantot šo informāciju, paliek katra paša ziņā.

*Uz Wikipedia nevar paļauties

Sīkāk [url=http://news.com.com/2010-1038_3-6104446.html?part=rss&tag=6104446&subj=news]te[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us