XP SP3 ēna?

Datuve jau [url=http://datuve/raksts/861/Microsoft_plano_izdot_Windows_XP_SP3]rakstīja[/url] par Windows operētājsistēmas XP servisa pakas
numur 3 iznākšanu, un šodien specializētajā saitā [url=http://www.thehotfix.net]Hotfix[/url] parādījās neoficiāls SP3 iespējamais [url=http://www.thehotfix.net/sp3.html]saturs[/url].

Ītans Allens ([i]Ethan Allen[/i]), Hotfix operators un īpašnieks, stāsta, ka ir salicis kopā šo pakas pagaidu saturu no datiem, ko viņš ieguvis no oficiāla Microsoft ziņu avota. Patči ir oficiāli Microsoft faili, bet tie vēl nav izplatīti caur Windows update.

Microsoft direktors drošības un tehnikas jomā dažas dienas atpakaļ minēja, ka ir sācies intensīvs darbs. Taču tagad viņš oficiāli paziņoja par SP3 iznākšanu tikai pēc Windows Vista klientu versijas pabeigšanas. Jāpiemin, ka šādas baumas Microsoft līdz šim bija noliedzis.

SP3 saturā galvenokārt ietilpst drošības atjauninājumi un tā sauktie [i]bug fixes[/i] jeb kļūdu labojumi. Pakā ietilps 208 dažāda satura labojumu. Vēl nav pilnīgas skaidrības par Internet Explorer 7. versijas iekļaušanu SP3 sastāvā. Pārlūku, kas pašreiz ir iegūstams beta stadijā, visdrīzāk vajadzēs lejuplādēt atsevišķi.

Pakā plānots iekļaut arī Windows Media Player atjauninājumu, kā arī kodu ar nosaukumu [i]Emerald[/i], taču Microsoft negarantē šo komponentu iekļaušanu Windows XP servisa pakā ar kārtas skailti 3.

Avots: [url=http://arstechnica.com/news.ars/post/20051006-5399.html]arstechnica.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us