Xiaomi tālruņus varēs uzlādēt 20 minūšu laikā

Xiaomi ātrā uzlāde

Xiaomi ir paziņojuši par savu nākamo ātrās uzlādes jauno tehnoloģiju – jaunu 80 W bezvadu metodi, kas, pēc uzņēmuma domām, pārspēj jebkuru citu konkurentu. Tiek teikts, ka 80 W risinājums spēj uzlādēt 4000 mAh akumulatoru līdz pat 50 procentiem astoņās minūtēs. Līdz 100 procentiem – vien 19 minūtēs. Zemāk redzamajā videoklipā tas tiek parādīts darbībā ar modificētu Mi 10 Pro ierīci.

Xiaomi jau tagad ir pieejama visātrākā bezvadu uzlāde tālrunim, kas drīzumā būs pieejams pārdošanā. Mi 10 Ultra tālrunim ir 50W bezvadu tehnoloģija, kas var pilnībā uzlādēt 4500mAh akumulatoru 40 minūtēs. Nesen arī Oppo paziņoja par iespaidīgu 65 W risinājumu, kas ļauj uzlādēt 4000 mAh akumulatoru 30 minūtēs, taču šī tehnoloģija joprojām tikai tiek izstrādāta un ievietota komerciālās ierīcēs.

Ātrā bezvadu uzlāde ir daudz retāk sastopama ārpus Ķīnas, kur tādi uzņēmumi kā Huawei un Xiaomi kādu laiku ir strādājuši, lai viens otru pārspētu. Ātrākais variants, kas ir plaši pieejams citviet, ir OnePlus 8 Pro, kuram var iegādāties papildu 30 W bezvadu lādētāju. Apple jaunie MagSafe lādētāji, kas pieejami iPhone 12 līnijai, sasniedz 15 W jaudu.

Xiaomi vēl nav paziņojuši, kad tālrunis ar 80 W bezvadu uzlādi faktiski tiks izlaists pārdošanā, taču tam nevajadzētu būt pārāk tālu. Uzņēmums pēdējo pāris gadu laikā ir konsekventi izlaidis tālruņus ar arvien augstākiem bezvadu jaudas parametriem, un Mi 10 Ultra iznāca tikai pirms pāris mēnešiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us