Xiaomi akumulatoru revolūcija: jauns risinājums, kas ievērojami palielinās ietilpību

Xiaomi

Īsā ierakstā “Weibo” sociālajā platformā tehnoloģiju gigants Xiaomi atklāja savus jaunākos panākumus. Kompānija skaidro, ka jaunāko tālruņu akumulatoros būs ievērojami palielināts elektrodu silīcija saturs, kā rezultātā akumulatori būs daudz efektīvāki.

Jaunā tipa akumulatorā būs aptuveni par 10 procentiem vairāk enerģijas nekā tāda paša izmēra šūnās. Modificēta ir arī šūnu iepakošanas tehnoloģija, kā rezultātā tiek efektīvāk izmantota telpa – mikroshēmas pozīcija ir pagriezta par 90 grādiem. Šis vienkāršais risinājums atbrīvo vairāk vietas paša viedtālruņa korpusā, atstājot vietu citām komponentēm.

Xiaomi-baterija

Vienlaikus Xiaomi paziņo, ka ir atjaunināta arī akumulatora jaudas uzraudzības mikroshēma, izmantojot jaunu algoritma versiju, kas spēs precīzāk uzraudzīt, kad ierīce tiks atstāta uz nakti uzlādēties. Tas novērsīs pārslodzes stāvokli, kas rodas dažās ierīcēs, kad tās ilgstoši ir pievienotas lādētājiem.

Uzņēmums strādā arī pie akumulatoru temperatūras vadības uzlabošanas – nav noslēpums, ka litija jonu akumulatoriem “nepatīk” siltums, taču Xiaomi neatklāj, kādi pasākumi tiks veikti, lai novērstu akumulatora pārkaršanu.

Pirmajām ierīcēm ar jaunā tipa baterijām tirgū vajadzētu parādīties nākamā gada otrajā pusē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us