XFX varētu piedāvāt videokartes ar ATI čipiem

Augstākās klases grafisko karšu ražotājs XFX varētu pievērsties arī Advanced Micro Devices piedāvāto ATI karšu ražošanai, liecina portālā X-Bit Labs atrodamā informācija. Radeon HD grafisko čipu izmantošana šī ražotāja kartēs uzskatāma kā labs rādītājs ATI nākotnes perspektīvām.

Karšu ražotāja XFX tirgus daļa nav īpaši liela, taču tas ir populārs tieši dārgā gala videokaršu segmentā. Portāls Hexus ziņo, ka pirmās ATI Radeon HD grafiskās kartes koompānija sāks piedāvāt 2009.gada sākumā, un tā varētu būt laba izdevība ATI popularizēt arī entuziastu vidū.

XFX pazīstams kā ražotājs, kas savas videokartes diezgan augstu virstaktēt mīl jau rūpnīcas apstākļos. Pagaidām nav informācijas par to vai arī ATI kartes tiks piedāvātas šādā – XXX-edition – versijā. Precīzāku informāciju par šo un citiem parametriem varētu sagaidīt tuvākās nedēļas laikā, kad, iespējams, gaidāms oficiāls paziņojums.

Pirms neilga laika XFX jau salauza savas ciešās saites ar Nvidia, sākot piedāvāt mātesplati ar Intel mikroshēmojumu komplektu, tādēļ pastāv cerība sagaidīt ATI videokartes XFX izpildījumā.

2008.gada trešajā ceturksnī Nvidia pārvaldīja apmēram 60% no videokaršu tirgus, un kompānijai joprojām ir vairāki stabili partneri, kas uzticas tikai un vienīgi Nvidia ražojumiem. Tādi ir, piemēram, BFG Technologies, EVGA Corporation un Leadtek Research.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us