Xbox papildinājums Natal varētu tikt palaists jau 2010.gada beigās par 40Ls

Jauna informācija par Microsoft projekta Natal iznākšanas laiku ir noplūdusi, nezināms avots kompānijai MCV ir paziņojis, ka ļoti gaidītā kustību uztverošā ierīce tiks palaista jau nākamā gada Novembrī, ar 14 spēlēm, un par ļoti saprātīgu cenu.

Avoti ziņo, ka Microsoft plāno nosūtīt 5 miljonus Natal projektus jau pirmajā iznākšanas dienā. Būs pieejami divi iegādes komplekti, vienā ietilps tikai papildinājums Natal, bet otrā ietilps Natal kopā ar Xbox 360 konsoli un citiem piederumiem. Ja var ticēt šīm jaunajām baumām, tad Xbox papildinājums Natal būs nopērkams katram Xbox cienītājam, jo tas maksāšot tikai no 25ls līdz 40ls, kas salīdzinot ar pārējiem Xbox 360 piederumiem ir gandrīz kā dāvana.

[img]/images/upload/20091112011830.jpg[/img]

Par 14 pieejamajām Natal spēlēm nekas vēl nav tapis skaidrs. Taču Microsoft Septembrī pasludināja, ka projekta Natal spēles atbalstīšot 12 lielākās datorspēļu ražotāju firmas, kuras ir – Activision Blizzard, Bethesda, Capcom, Disney Interactive, Electronic Arts, Konami, MTV Games, Namco Bandai, Sega, Square Enix, THQ, un Ubisoft. Pie tam, spēļu dizaineris Pīters Molineks iepriekš bija apstiprinājis, ka Fable 3 būs Natal atbalsts, un tā varētu būt viena no 14 nezināmajām spēlēm.

Šobrīd tas viss izklausās ļoti skaisti, bet nekas vēl nav oficiāli apstiprināts, tāpēc nevajag pārāk sapriecāties, bet cerību var saglabāt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us