World of Warcraft: Cataclysm uzstāda jaunu rekordu

Activision Blizzard pirms pāris dienām laida klajā jaunāko (trešo) spēles WoW papildinājumu – World of Warcraft: Cataclysm. Spēles papildinājums uzstādījis jaunu rekordu, kļūstot par pirktāko spēli, ņemot vērā pirmo 24 stundu laikā iegādātās spēles kopijas.

Balstoties uz uzņēmuma iekšējo informāciju un ziņojumiem no galvenajiem spēles izplatītājiem, pirmo 24 stundu laikā pēc parādīšanās tirgū pārdoti 3,3 miljoni spēles kopiju (ieskaitot digitālās iepriekšpārdošanas rezultātus).

Arī iepriekšējā rekorda īpašnieks ir Activision Blizzard, kas 2008.gadā pirmajā diennaktī pārdeva 2,8 miljonus otrā WoW papildinājuma (Wrath of the Lich King) kopiju. Activision Blizzard arī pieder rekords par 24 stundu laikā visvairāk pārdoto spēļu kopiju skaitu neatkarīgi no spēles platformas. Pagājušajā mēnesī 24 stundu laikā tika pārdoti 5,6 miljoni Call of Duty: Black Ops spēles kopiju.

[img]http://datuve/images/upload/20101214122141.jpg[/img]
World of Warcraft: Cataclysm tirdzniecība 7.decembrī tika uzsākta ASV, Kanādā, Meksikā, Argentīnā, Čīlē, Eiropā, Krievijā, Dienvidaustrumu Āzijā, Austrālijā un Jaunzēlandē. 9.decembrī šim valstu un reģionu pulkam pievienojās Koreja, Taivāna, Honkonga un Makao.

„Mēs vēlamies pateikties visiem mūsu jaunajiem un jau pieredzējušajiem spēlētājiem visā pasaulē par viņu apbrīnojamo entuziasmu un atbalstu. Mēs labprāt vēlētos dzirdēt viņu viedokļus par jaunā papildinājuma saturu,” stāsta Blizzard Entertainment izpilddirektors un dibinātājs Maiks Morheims.

World of Warcraft: Cataclysm uzstāda jaunu rekordu video

[url=http://www.techspot.com/news/41545-world-of-warcraft-cataclysm-breaks-firstday-pc-sales-record.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us