Windows XP vēl dzīvos – līdz nākamā gada sākumam

Lai arī cik ļoti liela prioritāte Microsoft kompānijai būtu Windows Vista, viņi joprojām neaizmirst par Windows XP. Programmu milzis apstiprinājis, ka ir pagarināts laiks cik ilgi būs pieejama Windows Vista „downgrade” uz OEM versijas Windows XP – līdz pat jaunākās Microsoft operētājsistēmas otrajai dzimšanas vienai 31. janvārī 2009. gadā.

Kā lasāms kādā OEM ražotājam nogādātā vēstulē, Microsoft lēmuši lietotājiem, kas iegādājušies Windows Vista Business vai Ultimate, līdz nākamā gada sākumam atļaut pāriet uz vecāko bet daudzuprāt kvalitatīvāko Windows XP. Oficiālais termiņš līdz kuram Microsoft iepriekš ļāva pāriet uz iepriekšējās paaudzes operētājsistēmu, bija šī gada 31.jūlijs, taču daudzi ražotāji arī pēc šī termiņa piedāvāja pāreju, tādēļ arī kompānija izlēmusi laika posmu pagarināt.

[img]/images/upload/Vista-XP.jpg[/img]
Neseni pētījumi liecina, ka apmēram trešdaļa no visiem jauno datoru pircējiem izvēlas pāriet no Windows Vista uz iepriekšējās paaudzes operētājsistēmu. Savukārt kāds cits pētījums rāda, ka liela daļa biznesa lietotāju nemaz nevēlas pāriet uz jaunu operētājsistēmu un šī pati – XP – viņiem šķiet laba.

Windows 7 – Windows Vista nomainītājs – tirgū varētu parādīties nākamā gada otrās puses sākumā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us