Windows XP vēl 10 gadus

Dienu pirms Microsoft paziņoja par atbalsta pārtraukšanu Windows XP Service Pack 2 operētājsistēmas versijai, uzņēmums paziņoja, ka atsevisķām Windows 7 versiju operētājsistēmām būs iespējama operētājsistēmas lejupatjaunošana (downgrade), lejupatjaunojot uz Windows XP, vēl 10 gadus. Savulaik Microsoft jau bija pārtraucis operētajsistēmu lejupatjaunošanu, kas noveda pie tā, ka patērētāji Windows operētājsistēmu lejupatjaunoja neoficiāli.

Jaunais lejupatjaunošanas termiņa pagarinājums, būs jau otrais pagarinājums. Pirmajam vajadzēja ilgt 6 mēnešus, tomēr, reāli, tika lemts par 18 mēnešiem, kas būtu beigušies 2011. gada aprīlī. Tagad Microsoft mainīja domas, atļaujot Windows 7 operētajsistēmas Profesional un Ultimate versiju lejupatjaunošanu līdz 2020. gadam. Jāpiemin, ka šāda iespēja būs tikai Windows 7 operētajsistēmas minēto versiju OEM kopijām — kopijām, kuras uztādījis datora ražotājs.

[img]/images/upload/20100610174526.png[/img]

Vašingtonas Worldwide Partner Conference konferences ietvaros, uzņēmuma darbinieks atzina, ka 74 % komersantu datoru joprojām darbojas ar Windows XP operētājsistēmu. Ticamākais pieturēšanās iemesls pie Windows XP operētajsistēmas, ir viņu vēlme standartizēties vienai operētajsistēmai, lai atvieglotu aparatūras pārvaldību.

Pēc Microsoft pārstavja teiktā, attīstoties, komersanti var turpināt iegādāties jaunus PC, pielietojot tiesības izmantot Windows XP vai Windows Vista operētājsistēmas, līdz viņi ir gatavi izmantot Windows 7 operētājsistēmu.

itnews.com, computerworld.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us