Windows XP SP3 debiju atceļ vienas kļūdas dēļ

29. aprīlis ir viena no Microsoft interesantākajām dienām – tā ir diena, kad oficiāli debitē Windows XP SP3, un tā ir diena, kad Windows XP SP3 debija oficiāli tiek apturēta. Microsoft Dynamics Retail Management System lielākajai daļai patērētāju būs neko neizsakošs vārdu salikums, bet tieši tas ir iemesls trešās kļūdu labojumu pakotnes aizturēšanai.

Trešajā servisa pakā, kurā, starp citu, nav iekļauts Internet Explorer 7, atrastā kļūda ikdienišķam mājas lietotājam visticamāk būs maznozīmīga, tādēļ joprojām no Microsoft Update mājas lapas ir pieejama [url=http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/software/svpk/2008/04/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu_c81472f7eeea2eca421e116cd4c03e2300ebfde4.exe]300 megabaitu datne[/url], kas satur teju 1100 uzlabojumus un vairākas jaunas iespējas. Šobrīd kompānija aktīvi strādā pie problēmas labošanas un jau tuvāko dienu laikā tiek solīta Windows XP Service Pack 3 fināla versijas debija.

Kā vēsta Microsoft, XP SP3 instalēšanai nepieciešama operētājsistēma, kas jau piedzīvojusi atjauninājumu uz otro servisa paku, taču, ja jūs apzinīgi esat atjauninājis XP kļūdu labojumus visu šo gadu garumā, nav nepieciešamība pāriet uz trešo servisa paku. Tiesa, kā jau lasāms [url=http://datuve/raksts/1778/Iznakusi_Windows_XP_tresa_servisa_paka_(papildinats___taja_atrastas_kludas)/#comments]iepriekšējā raksta komentāros[/url], līdz ar SP3 uzstādīšanu, datora ātrdarbība ir tikai uzlabojusies.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us