Windows XP palaists uz PlayStation 3

Tas, ka uz personālā datora iespējams emulēt videospēles, kas paredzētas spēļu konsolēm, nav vairs nekāds jaunums. Uz sava datora mēs varam spēlēt gandrīz jebkuru spēli, kas paredzēta gan Dendy, gan PlayStation (Sony) un pat Xbox (Microsoft) konsolēm.

Bet fakts, ka uz PlayStation 3 var emulēt personālajiem datoriem paredzētu operētājsistēmu, gan ir kaut kas jauns.
Uz videospēļu konsoles PS3 tika palaista Microsoft Windows XP operētājsistēma, ko Sony nemaz nebija paredzējuši darīt, jo Sony ir Microsoft tiešais konkurents. Windows XP, protams, nevarēja palaist tik viegli kā uz PC, jo konsolei trūka programmnodrošinājuma un PS3 arhitektūra ir atšķirīga no x86. Priekš PS3 tika izstrādāta speciāla Linux distributīva Fedora Core versija – Yellow Dog. Emulācijai tika izmantots “qemu” emulators, kas tika speciāli pielāgots, lai varētu veiksmīgi emulēt vidi Windows XP darbībai.

Tomēr tas, ka izdevās palaist Windows XP uz PS3-Linux, vēl nenozīmē, ka viss darbojas kā nākas.
Jautājums par personālā datora spēlēm vēl paliek miglā tīts, jo nav informācijas par to, ka uz šādas mašīnas ar emulatorā palaistu Windows XP var spēlēt videospēles.

Varam arī to paši apskatīt video klipā: [url=http://video.google.com/videoplay?docid=-8800244920606286092]Xp uz PS3-Linux[/url]
Avots: [url=http://netz.ru/windows_xp_playstation_3/]netz.ru[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us