Windows XP nodrošina ilgāku klēpjdatora akumulatora darbības laiku nekā Windows 7

Windows Vista operētājsistēmā Microsoft izlaboja vairākas lietas un pievienoja kaudzi dažādu jaunumu, kuri nebija pieejami Windows XP. Diemžēl šādai rīcībai bija arī negatīvas sekas – jaunā operētājsistēma bija daudz „smagāka” un prasīgāka par XP. Tieši šī iemesla dēļ līdz šī gada oktobrim lielākā daļa klēpjdatoru īpašnieku izvēlējās tomēr palikt pie Windows XP OS. Nu gandrīz desmit gadus vecākā operētājsistēma savā ziņā ir pārspējusi arī pēdējo Microsoft jaunumu – Windows 7.

Arī jaunajā operētājsistēmā tika pievienotas dažādas jaunas funkcijas, taču šoreiz tika rūpīgāk piedomāts pie operētājsistēmas apjomīguma. Šajā jautājumā ļoti palīdzēja iespaidīgā publiskās izmēģināšanas fāze. Microsoft jaunajā operētājsistēmā centās samazināt Vista OS lielo izmēru un sāknēšanas laiku, lai pietuvinātos Windows XP uzstādītajai latiņai.

Lai arī kā Microsoft būtu centušies, astoņus gadus vecais XP dažās situācijās joprojām pārspēj jaunāko Windows operētājsistēmu. Balsoties uz dažādu izmēģinājumu rezultātiem, Windows 7 piedāvā daudz īsāku klēpjdatora akumulatora darbības laiku. [url=http://blog.laptopmag.com/stick-with-xp-windows-7-battery-life-worse-on-netbooks]Laptop veiktais pētījums[/url] norāda, ka Windows 7 piedāvā vidēji par 47 minūtēm īsāku klēpjdatora akumulatora darbības laiku. Arī [url=http://www.liliputing.com/2009/10/windows-7-netbooks-lower-battery-life.html]Liliputing[/url] un [url=http://jkontherun.com/2009/10/28/netbook-battery-tests-windows-xp-vs-windows-7/]jkOnTheRun[/url] norāda uz to pašu.

[url=http://www.dailytech.com/Windows+7+Loses+to+Windows+XP+in+Netbook+Battery+Life/article16804.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us