Windows Vista SP1 bloķē antivīrusu programmas

Saraksts, ko bloķē Windows Vista Service Pack 1, ietver Zone Alarm Security Suite 7.1, Trend Micro Internet Security 2008 un BitDefender 10 programmas. Jaunā servisa paka bloķē arī 2008 gada Jiangmin antivīrusa programmu.

Microsoft pārstāvji ziņo, ka problēma rodas, jo šīs antivīrusu programmas nav saderīgas ar Vista SP1. Kā ziņo Microsoft preses dienests, SP1 speciāli bloķē augstākminētās programmas tieši pēc tam, kad tiek uzinstalēts jauninājums. Bloķētas tiek arī tādas programmas, kā The New York Times lasītājs.

Kā ziņo mēdiji, Windows Vista jauninājumi rada problēmas to lietotājiem. Tieši pirms nedēļas izlaistais Vista jauninājums varēja ievest ar Windows Vista instalētu datoru pārstartēšanās ciklā.
Visi šo neveiksmju rezultātā Vista SP1 būšot liegta lejupielādei. Kopumā Windows Vista SP1 ietver vairāk kā 300 Windows Vista labojumus.
Cik daudz problēmu un zaudējumu radīs nepilnīgā Vista SP1 Latvijas datoru lietotājiem nav iespējams aprēķināt. Tas ir atkarīgs vai uz Windows Vista datoriem ir instalētas minētās programmas vai nē.
Visticamāk tie datoru lietotāji, kuri izmanto Windows XP, Linux vai Apple OS šo ziņu uztvers kā kārtējo uzvaru pār Windows Vista.

Raksts tapis izmantojot [url=http://www.informationweek.com/news/showArticle.jhtml?articleID=206801120]avotu[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us