Windows Vista otrā servisa paka – vēl pirms Windows 7 debijas

Microsoft pašreiz Windows Vista un Server 2008 operētājsistēmām gatavo jaunas servisa pakas, ar kuru palīdzību tiks izlabotas visas līdz šim atklātās kļūdas. Ja var ticēt TG Daily avotiem, šīs servisa pakas patērētāju sasniegs vēl pirms plānotās Windows 7 debijas nākamajā gadā.

„Microsoft strādā pie otrās Windows Vista servisa pakas (Windows Vista SP2), un papildus informācija tiks izpausta tuvāko mēnešu laikā,” lakoniski atbildējis Windows Vista sabiedrisko attiecību pārstāvis. Lai arī izskanējušas vairākas versijas, ka Vista SP2 tiks iekļautas arī pāris no gaidāmajām Windows 7 iespējām, tās pārbaudīt visticamāk varēs tikai tuvāko mēnešu laikā, kad tiek plānota SP2 Beta1 testa versijas izlaišana.

Jāpiezīmē, ka līdz gada beigām ieplānota arī Windows 7 Beta1 versijas prezentācija.

[img]/images/upload/windows-vista-service-pack-1-beta.jpg[/img]
Interesanti, ka arī Server 2008 operētājsistēmas servisa paka tiks saukta par SP2, par spīti tam, ka tā ir pirmā šāda veida uzlabojumu paka. Tas tādēļ, jo Windows Server 2008 būvēts uz Vista SP1 bāzes.

Jāpiezīmē, ka Windows Vista šī gada maijā piedzīvoja savu pirmo lielo servisa atjauninājumu SP1, un tas nebija īpaši veiksmīgs, tādēļ Microsoft nācās to uz laiciņu izņemt no lejupielāžu vietnes, lai izlabotu pieļautās kļūdas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us