Windows Vista Konkurss

[b]JAL[/b] (Junior Achievment Latvia) izsludina konkursu [b]”TAVA REKLĀMA 2006″[/b], šī gada uzdevums – prezentreklāma jaunā produkta- [i]WINDOWS Vista[/i] popularizēšanai. Konkursā piedalās 8. līdz 12. klašu skolēni.

[b]Par jauno produktu Windows Vista[/b]
2006.gada rudenī visā pasaulē plānots izlaist jaunu Microsoft produktu – operētājsistēmu Windows Vista. Operētājsistēma ir programmatūra, kas nodrošina datora pamatdarbību — vada datu organizēšanu un citu programmu izpildi datorā, nodrošina aparatūras un programmatūras kopdarbību, resursu racionālu izmantošanu un sadarbību ar lietotāju. Zināms, ka Windows Vista būs ievērojami labāks un citādāks produkts nekā iepriekšējās operētājsistēmas – Windows XP, Windows 2000, Windows 98, Windows 95. [url=http://www.microsoft.com/windowsvista/default.mspx]Šeit[/url] pieejama papildu informācija par Windows Vista (pagaidām tikai angļu valodā).

[b]Reklāmas mērķis[/b]
Popularizēt IT lietotāju (gan biznesa, gan mājas lietotāju) vidū jauno Microsoft operētājsistēmu Windows Vista, veidojot asociācijas ar jaunu un modernu risinājumu, kas nodrošina datora ātrdarbību, drošību un atvieglo lietotāja darbu.

[b]Reklāmas mērķa auditorija[/b]
Informācijas tehnoloģiju lietotāji – dažāda vecuma. Gan tie, kas datoru lieto mājās, gan tie, kas to lieto darba un mācību vajadzībām.

[b]Darba uzdevums[/b]
Izdomāt un uzzīmēt, uzlīmēt, radīt ar datoru vai kā citādi sagatavot interesantu prezentreklāmu par jauno Microsoft produktu. Prezentreklāma var būt jebkurš neliela izmēra priekšmets – krūze, pildspalva, naudas maks, saldumi utt., ko Microsoft pārstāvniecība Latvijā varētu izmantotu kā dāvanu-suvenīru un uz kura būtu atrodams Windows Vista logo. Izvēle un izdoma Jūsu ziņā, galvenais, lai šis priekšmets būtu piemērots un interesants, kā jaunā produkta zīmola nesējs. Padomājiet, vai arī Jūs paši un Jūsu draugi būtu patīkami pārsteigti to saņemot.

[b]Darba noformēšana[/b]
-) formāts – A4
-) tehnika – neierobežota

[b]Balvas[/b]
Īpašas balvas 3 labāko darbu autoriem – katram biroja programmatūra Microsoft Office 2003 Professional (ietver Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher, Access) latviešu valodā un datora klaviatūra Microsoft Digital Media Pro Keyboard
Vēl 7 godalgoto darbu autoriem – datorpeles Microsoft Wireless Laser Mouse 6000

Darbi jāiesniedz savas skolas [i]JAL[/i] parstāvjiem (parasti tie ir ekonomikas skolotāji) un konkursā piedalās [i]JAL[/i] reģistrēti skolnieki. Darbs jānodod līdz 16. datumam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us