Windows Vista iznākšanas termiņi aizkavēti

Jaunās Microsoft operētājsistēmas Vista iznākšana atlikta, jo jāpārraksta lielākā daļa no uzrakstītā koda. Iepriekš tika izplatītas ziņas, ka Vista būs veikalu plauktos vēlākais septembrī vai decembrī. Microsoft vadītāji ir uzstādījuši mērķi izstrādāt patērētāju versiju līdz 2007. gada Elektronikas Patērētāju šovam Lasvegasā, kas notiks janvārī. Vista ir paredzēta kā turpinājums šobrīd pasaulē populārākajai operētājsistēmai Windows XP.

Koda pārrakstīšanas iemesls ir atklātā nesaderība ar Windows Media player. Microsoft paredz, ka WMP būs obligāta Vista operētājsistēmas sastāvdaļa, taču esošais kods neatbalsta iecerēto multimēdiju funkcionalitāti.

Papildus problēmas rada arī darbinieki. Vienā no Microsoft nodaļām darbinieki pieteica streiku izveidojot darbinieku pārmaiņas. Lai gan neviens vēl nav atlaists (liela iespēja, ka tas būs nodaļas vadītājs J.Allchin), paaugstinājuma rezultātā divīzijā ir jauns viceprezidents, kas pārtraucis darbinieku dumpošanos. Dumpja iemesls bija darbinieku neapmierinātība ar menedžmenta metodēm, kādā veidā tiek organizēts Vista projekts. Darbinieki ir izteikuši viedokli, ka Vista ir visapjomīgākais jebkad izgāztais projekts un ka vadībai būtu nekavējoties jāatkāpjas no darba.

Šobrīd pie Vista projekta ir pārcelti darbinieki no citām izstrādes nodaļām izvirzot Vista par Microsoft 1. prioritāti.

Avoti:
[url=http://theinquirer.net/?article=30516]http://theinquirer.net/?article=30516[/url]
[url=http://theinquirer.net/?article=30490]http://theinquirer.net/?article=30490[/url]
[url=http://minimsft.blogspot.com/2006/03/vista-2007-fire-leadership-now.html]http://minimsft.blogspot.com/2006/03/vista-2007-fire-leadership-now.html[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us