Windows Vista Beta 2 versija – jau novembrī

Jaunā Microsoft operētājsistēma [i]Longhorn[/i], jeb saukta par [b]Windows Vista[/b], Beta 2 versija iznāks jau šā gada novembrī.

Pagaidām Vista ir izslavēta ar tās košo lietotāja interfeisu un Beta 2 sastāvēs jau no sagatavotākiem, spilgtākiem izskaistinājumiem. Nvidia un ATI strādā pie Vista draiveriem un, tūliņ šī operētājsistēma būs iznākusi, cilvēki, beidzot, būs tiesīgi apskatīt pēdējo gadu ATI sasniegumu sākot lietot [i]frameworks[/i], jo izrādās, ka tā nemaz nav tik slikta ideja. Turklāt Microsoft pieprasa visiem Vista draiveriem saturēt [i]framework[/i], tā nav izvēle, bet gan pavēle no Vista izstrādātāju puses.

Grafikas kompānijas jau sāk “spēlēties” ar [i]Aero glass[/i] un visiem pārējiem Mac OS vizuālā efekta izskata vaibstiem Vista operētājsistēmā un tamdēļ Beta 2 iegūs lielāku funkcionalitāti un [i]bug fixes[/i] labojumus. Vēl arī tiek apgalvots, ka Vistā būs iebūvēta DirectX 10. versija, lai gan pagaidām Vista Beta 2 var būt vēl ar DirectX 9.0L versiju.

Pēc Betas 2 būs Beta 3, iespējams arī daži [i]Release[/i] kandidāti, un tikai tas radīs pārliecību par iegūto gala mazumtirdzniecības produktu.

Avots: [url=http://www.theinquirer.net/?article=26656]theinquirer.net[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us