Windows Phone 7 produkti Eiropā nonāks jau šī gada oktobrī

Ņemot vērā Microsoft pēdējā laika pieredzi, var droši teikt, ka saistībā ar [url=http://datuve/raksts/3321/Ari_LG_telefonos_tagad_Windows__Phone_7_Series/]Windows Phone 7[/url] produktiem tiek lolotas lielas cerības. Microsoft Kin projekts piedzīvoja lielu izgāšanos un Windows Mobile 6.5 ļoti ātri zaudē savu popularitāti. Patērētājus varētu interesēt divi jautājumi – kādi būs Windows Phone 7 tālruņi un kad tie nonāks tirgū? Tagad ir parādījusies atbilde uz otro jautājumu.

Līdz šim Microsoft nebija snieguši konkrētu atbildi uz jautājumu, kad jaunie Windows Phone 7 produkti nonāks tirgū. Taču Microsoft direktors Kevins Tērners ([i]Kevin Turner[/i]), kas nesen uzmanību piesaistīja, nodēvējot iPhone 4 par Apple Windows Vista, savā nesen sniegtajā prezentācijā bija iekļāvis informāciju par to, kad Windows Phone 7 tālruņi nonāks Eiropā un ASV. Tērners stāsta, ka uzņēmumam nav klājies viegli, taču viņi “atgriezīsies spēlē” – oktobrī Eiropā un novembrī ASV.

[img]http://datuve/images/upload/20100803110104.png[/img]
Šāda iespēja noteikti iepriecinās Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotājus, jo parasti ASV vai Japānas iedzīvotāji tiek pie tehnikas jaunumiem pirmie un eiropiešiem ir jāgaida visilgāk. Šāda izvēle gan varētu pārsteigt dažus, ņemot vērā Microsoft [url=http://datuve/raksts/2486/ES_izvirza_jaunas_sudzibas_pret_Microsoft/]pieredzi[/url] ar ES.

Microsoft nesen paziņoja arī partnerus, kuri piedāvās Windows Phone 7 produktus – Dell, Asus, LG, HTC un Samsung.

[url=http://www.dailytech.com/Windows+Phone+7+Hits+Europe+in+October+US+Must+Wait+Until+November/article19234.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us