Windows Phone 7 prezentācija gaidāma 11.oktobrī

Pēdējā laikā ļoti daudz esam dzirdējuši par Microsoft jauno operētājsistēmu Windows Phone 7 (WP7) un produktiem, kas aprīkoti ar šo jaunumu. Portāls Pocket-Lint citējis vairākus avotus, kas minējuši šī gada 11.oktobri kā dienu, kad Microsoft prezentēs jauno operētājsistēmu.

Balstoties uz portāla sniegto informāciju, operētājsistēmas prezentācija notiks Ņujorkā, taču pasākuma tiešraide tiks translēta tīmeklī un to būs iespējams vērot visā pasaulē. Microsoft gan paši nav apstiprinājuši konkrētu datumu, taču jau iepriekš ir minējuši, ka WP7 varētu parādīties šī gada oktobrī.

Ja Ņujorkas pasākums tiešām tiks apstiprināts, tas būs kas jauns no Microsoft puses, jo parasti uzņēmuma mobilās ierīces tiek prezentētas nozares izstādēs vai mazos pasākumos. Taču var gadīties, ka Microsoft nolēmuši sekot Apple mārketinga stratēģijai un rīkot lielus pasākumus Amerikas lielākajās pilsētās, kas piesaista īpašu uzmanību.

Microsoft ir izveidojuši sadarbību ar vairākiem ierīču ražotājiem – ASUS, Dell, HTC, LG un Samsung, kas varētu palīdzēt uzņēmumam turēties pretī tādiem viedtālruņu ražotājiem kā RIM, Apple un Google.


Līdz šim ir oficiāli prezentēti tikai daži WP7 produkti – pirms pāris mēnešiem Dell paziņoja par Lightning viedtālruni, savukārt LG pavisam nesen prezentēja LG E900.

[url=http://www.dailytech.com/Report++Windows+Phone+7+to+Launch+October+11/article19582.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us