Windows Live Writer

[url=http://windowslivewriter.spaces.live.com/blog/]Windows Live Writer[/url] ir jaunā Microsoft programma, domāta blogiem. Paredzēts Microsoft Spaces, taču var arī izmantot ar visiem pārējiem, tāpēc, nolēmu iemēģināt.

Programmu uzreiz ieslēdzot, tā pieprasa, lai ievadītu bloga adresi, loginu un paroli. Tad, kad ir pārbaudījusi, vai tiešām viss darbosies, piedāvā mums sākt rakstīt rakstu. Tā izgriež visas bildītes, [i]headerus un footerus[/i], atstājot tikai vietu drukāšanai, izskatās apmēram [url=/images/upload/writer1.jpg]tā[/url]. Taču, ja mums tas nepatīk, varam mainīt skatus starp [url=/images/upload/writer2.jpg]pilnīgi baltu lapu[/url] vai [url=/images/upload/writer4.jpg]html kodu[/url], taču ir arī pieejams [url=/images/upload/writer3.jpg][i]priekšskata režīms[/i][/url], kas parāda, kā tas izskatīsies internetā (bet joprojām dažas bildītes ir nogrieztas).

Ērts man likās [url=/images/upload/writer5.jpg]attēlu rediģētājs[/url]. Ne tikai iespējams mainīt attēla izmēru, bet arī pielikt klāt bildei dažādus [url=/images/upload/writer7.jpg]efektus[/url], pat uzlikt ūdenszīmi. Arī mainīt tā [url=/images/upload/writer8.jpg]izmērus un pozīciju[/url] ierakstā.

Vēl kas jauns varētu būt [url=/images/upload/writer6.jpg]kartes ielikšana[/url] ierakstā. Programma pieslēdzas Microsoft kartēm, un, ja ierakstā norādam kādu precīzu vietu, varam to arī parādīt kartē.

Programma ir viegli apgūstama, tiem, kas ir strādājuši ar MS Word, vispār grūtību nevajadzētu būt. Programmā ir arī pareizrakstības pārbaude, taču nevarēju piedabūt to strādāt, tāpēc neko nerakstīju. Bet beta versijai tas vēl ir piedodami.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us