Windows Live Marketplace jau daļēji atvērts

iPhone ir pacēlis viedtālruņu lietošanu jaunos augstumos, it īpaši pateicoties tā lielākajam trumpim pār konkurentiem – Apple veidotajam App Store programmatūras veikalam. Apple konkurenti Palm un Google ir atvēruši savus programmatūras veikalus tiešsaistē, taču to diemžēl to piedāvāto programmu un darbojošos izstrādātāju skaits ir krietni mazāks.

Tagad arī Microsoft ķērušies vērsim pie ragiem, cenšoties ietekmēt Apple veidotā App Store pārsvaru. Microsoft izveidojuši Windows Live Marketplace, kas būs pieejams tālruņiem ar Windows Mobile 6.5 operētājsistēmu. Oficiālā veikala atvēršanas diena ir rīt, taču dažos tālruņos veikals pieejams jau šodien.Veikalā patlaban ir 40 programmas, kas ir diezgan smieklīgs skaitlis, salīdzinot ar App Store piedāvāto programmu daudzumu. Veikalam var piekļūt, izmantojot Windows Live ID un norēķinoties ar kredītkarti. Dažas pieejamās programmas – Street Fighter 2, Facebook, Netflix manager, Pac-Man, Mastersoft Money V6 u.c.

Visticamāk vairāk programmu būs pieejams rīt, pēc oficiālās veikala atvēršanas. EA ir noslēguši līgumu ar Microsoft un piedāvās programmatūras veikalam spēles, ieskaitot Sim City versiju viedtālruņiem.

[url=http://www.dailytech.com/Windows+Live+Marketplace+Goes+Live+for+Windows+Mobile+65+Phones/article16418.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us