Windows 7 veicas daudz labāk nekā Windows Vista operētājsistēmai

Windows Vista operētājsistēmai īpaši labi neizdevās piesaistīt uzņēmumu un parasto lietotāju uzmanību, tādēļ Microsoft var būt ļoti priecīgi, redzot, ka Windows 7 veicas daudz labāk – pieprasījums ir lielāks, līdz ar to aug arī operētājsistēmas iegūtā tirgus daļa. Informācija rāda, ka Windows 7 mazumtirdzniecības pārdošanas apjomi pirmajā nedēļā bija par 234% lielāki nekā Vista operētājsistēmai.

[i]Net Applications[/i] ziņojums norāda, ka Windows 7 OS kopš tās parādīšanās ir ievērojami palielinājusi savu tirgus daļu. 9.novembrī operētājsistēma bija ieguvusi 4% operētājsistēmu tirgus. Tas prasīja sešus mēnešus, lai Windows Vista iegūtu tikpat lielu tirgus daļu. [i]Net Applications[/i] arī ziņo, ka 92,5% no OS tirgus pieder tieši Windows operētājsistēmām, 5,27% – Mac, 0,96% – Linux.

Microsoft izmanto agresīvu reklāmas kampaņu jaunajai operētājsistēmai ar dažādām atlaidēm un iepazīšanās piedāvājumiem. Programmatūras gigants arī cenšas izveidot jauninājumus pārējai no Windows XP uz Windows 7 operētājsistēmu.

Microsoft ir uzsvēruši, ka Windows 7 pārdošanas apmēri lielā mērā būs saistīti ar datoru pārdošanas apjomiem, kas ekonomiskās situācijas rezultātā ir kritušies. Labās ziņas uzņēmumam ir tās, ka PC pārdošanas apjomi pēc Windows 7 parādīšanās ir palielinājušies par 95%. Šajā ziņā Vista pārspēj Windows 7, jo pēc Vista parādīšanās datoru pārdošanas apjomi palielinājās par 170%.

[url=http://www.dailytech.com/Windows+7+Grabs+4+of+PC+Market/article16788.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us