Windows 7 testa versija nonāk internetā

Windows Vista „mantinieks” Windows 7, kas nupat kā prezentēts Microsoft izstrādātāju kongresā „Professional Developer Crowd”, jau nokļuvis publiskajā telpā. Torrentu trakeros „Pirate Bay” un „Mininova” jau kopš piektdienas nakts atrodamas 32 un 64 bitu testa (pre-beta) versijas.

Kā ziņo novērotāji, abām operētājsistēmas versijām bija vairāki tūkstoši lejupielādētāju. Tā piemēram, 32-bit Windows 7 neilgi pēc publiskošanas bija vairāk nekā 1000 augšpuielādētāju un ap 7000 lejupielādētāju.

Tiesa, vairākos avotos teikts, ka daudzas no noplūdušajām versijām nemaz nav tās, kuras tika piedāvātas izstrādātājiem – tās ir izstrādātas nedaudz agrāk un nesatur jaunākos [i]taskbar[/i] uzlabojumus.

[img]/images/upload/Windows7Desktop.png[/img]
Līdzīgi kā Latvijas interneta telpā, arī ārzemēs cilvēki izvērš „ticību karu”: „Te nav nekā jauna. Nerekomendēju lejupielādēt šo te. Lieka laika tērēšana. Lai dzīvo Vista!” apgalvo kāds trakera lietotājs, pavisam aizmirstot, ka šī joprojām ir tikai testa (pie tam PRE-beta) versija, kuru nebūtu ieteicams lietot kā ikdienas sistēmu.

Kamēr interneta lietotāji savā starpā raida naidīgus izteicienus, biznesmeņi ar prieku skatās uz Windows 7. Uzņēmējs Pīters Menadū (Peter Menadue) stāsta: „Es biju Redmondā pirms trim nedēļām un ieskatījos programmētāju darbā. Man šķiet, viņi dara apbrīnojamu darbu! Sinofskis ir ģēnijs,” atsaucoties uz Stīvenu Sinofski – Windows inženieru grupas vecāko viceprezidentu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us