Windows 7 iedvesmojies no Mac

Microsoft jau gadiem ticis aprunāts par Apple operētājsistēmas izskata un funkcionalitāšu kopēšanu. Piemēram, Apple operētājsistēmā atkritne bija pieejama jau 10 gadus, pirms tā bija pieejama uz Windows 95. Atkritnes funkcionalitāte lietotājiem likās vilinoša. Tagad jaunais Windows ir iedvesmojies no Apple reklāmām, tās “labojot”.

[i]Viena no lietām, ko cilvēki ļoti bieži saka par Mac OS – tai ir fantastiska grafika un lietošanas ērtums. Tas ko mēs mēģinājām izdarīt ar Windows 7 grafikas ziņā, ir radīt Mac izskatu un lietošanas ērtumu. Mēs ievērojami uzlabojām grafisko saskarsni, un ļoti stabilais kodols ir būvēts uz stabilajām Vista tehnoloģijām, kas ir daudz stabilākas par esošo Mac platformu,[/i] skaidroja [i]Simon Aldous[/i].

[img]/images/upload/20091112161505.jpg[/img]

Pēc [i]Aldous[/i] teiktā, Windows Vista saņēma uzmanību saistībā ar Mac OS kopēšanu, izveidojot līdzīgu vidžetu (widget), gadžetu (gadget), foto glabāšanas un labošanas programmatūru Mac OS. Windows 7 esot tāda, kā “nākamā” versija.

Pēc jaunākās [url=http://windowsteamblog.com/blogs/windows7/archive/2009/11/11/how-we-really-designed-the-look-and-feel-of-windows-7.aspx]Windows tīmekļa žurnālā[/url] pieejamās informācijas, Windows 7 nēesot neko tā teikt aizņēmies no Mac OS X. Informācija, kas “klejojot internetā”, nēesot gluži patiesība, lai gan to ir sacījis Microsoft darbinieks. Tomēr jāpiebilst, ka Windows Vista Microsoft tīmekļa žurnālā netiek pieminēta.

Avoti – [url=http://www.theregister.co.uk/2009/11/11/microsoft_copies_apple/]theregister.co.uk[/url]
Foto – LLarsen @ flickr

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us