Windows 7 debija iespējama jau nākamā gada vidū

Tā vien šķiet, ka Microsoft izlēmuši Windows Vista vēstures lappusi pāršķirt pēc iespējas ātrāk un bez kavēšanās prezentēt Windows 7, par kuru informācija ar katru dienu kļūst aizvien skaidrāka un skaidrāka. Jaunākās ziņas, kas gan nav apstiprinātas no Microsoft puses, liecina, ka nākamā operētājsistēma varētu tikt pabeigta un laista apgrozībā jau līdz nākamā gada vidum.

Portāls Internetnews uzskata, ka nākamā Microsoft operētājsistēma tiks prezentēta 2009.gada 3.jūnijā, kas ir apmēram 6 mēnešus pirms iepriekš paredzētās debijas. Pagaidām gan nav skaidrs vai šī informācija ir ticama vai nē.

[img]/images/upload/windows-7-1.jpg[/img]
Computerworld publiskotā informācija vēsta, ka programmatūras milzis pirmo testa versiju jaunajam Windows varētu izlaist vienā no divām gaidāmajām izstrādātāju konferencēm – 27.-30.oktobrī notiekošajā Professional Developers Conference vai 5.-7.novembrī notiekošajā Windows Hardware Engineering Conference. „Kad kopā sanāk tik daudz izstrādātāji, jūs noteikti gribat viņu mājās iešanu padarīt priecīgāku, lai var ar kaut ko paspēlēties. Microsoft visticamāk vēlas darīt ko vairāk par vienkāršu Windows 7 prezentēšanu,” skaidro Maikls Čerijs (Michael Cherry), Microsoft analītiķis.

Tiek teikts, ka operētājsistēmas kodols būs ļoti līdzīgs šobrīd jaunākajam Windows – Vista. Daudzi pat uzskata, ka Windows 7 būs saprātīga Vista evolūcija, līdzīgi kā tas notika ar Windows 98 (uzlabota Windows 95 bāze).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us