Wii pārdošanas apjomu krišanās dēļ ievērojami samazinās Nintendo ienākumi

Konsoļu kari visā pasaulē, pateicoties trīs galveno konsoļu cenu samazināšanai, uzņem apgriezienus. Ievērojami lētākās PS3 Slim konsoles parādīšanās bija aizsākums cenu kritumam visā industrijā. Redzot, ka PS3 Slim tiek tirgots par 299 ASV dolāriem, arī Microsoft ātri vien nolaida Xbox 360 Elite cenu līdz tādai pašai summai. Lai padarītu savu konsoli pievilcīgāku patērētāju acīs, arī Nintendo samazināja Wii cenu līdz 199 ASV dolāriem. Pat ar šādu cenu konsole palika aiz PS3, kuru spēļu cienītāji sāka pirkt ievērojamos daudzumos.

[i]PC World[/i] ziņo, ka zemo Wii pārdošanas apjomu dēļ Nintendo bija spiesti samazināt prognozētos gada ienākumus. Laika posmā no šī gada aprīļa līdz septembrim tika pārdoti 5,75 miljoni Wii konsoļu, kas ir par 43% mazāk nekā šajā pašā laika posmā tieši pirms gada. [i]PC World[/i] uzskata, ka iemesls šādai lejupslīdei varētu būt fakts, ka Nintendo nav piedāvājuši nekādas ievērojamas spēles. Nintendo DS pārdošanas apjomi palikuši stabilāki, daļēji pateicoties DSi konsolei.

Pārdošanas apjomus noteikti ietekmē arī jaunie viedtālruņi, kuri ir draudzīgāki spēļu cienītājiem. Daudzi redz jaunāko iPod Touch kā vienu no labākajām mobilajām spēļu platformām.

Vairāk kārt arī pavīdējusi informācija, ka Nintendo 2010.gadā grasās laist klajā Wii HD. Pašreizējās konsoles pārdošanas apjomi krītas, tādēļ nebūtu nekāds brīnums, ja uzņēmums vēlētos izlabot lietu, kas patērētājus visvairāk apbēdina. Runa ir par HD atbalsta neesamību, ņemot vērā, ka PS3 un Xbox 360 atbalsta HD izšķirtspēju.

[url=http://www.dailytech.com/Nintendo+Profits+Plummet+on+Lower+Wii+Sales/article16664.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us