Whirlpool uzskata, ka arī maltītes gatavošana var būt ekoloģiska

Mūsdienu jaunākais modes kliedziens ir enerģijas un ūdens taupīšana, ko aktīvi atbalsta arī sadzīves tehnikas ražotājs Whirlpool, kas izstrādājis „zaļās virtuves” modeli. Šāda tipa virtuve spēs pilnvērtīgāk izmantot tai „piešķirtos” resursus, tādējādi samazinot dažādas izmaksas.

Whirlpool piedāvātā ideja ir šobrīd pilnīgākais resursu taupīšanas projekts, kas varētu tikt ieviests sadzīvē. Futūristiskā paskata iebūvējamās tehnikas apkopojums ir projektēts tā, lai paaugstinātu resursu izmantošanas efektivitāti par 70 procentiem salīdzinājumā ar parastām virtuves iekārtām, kas nozīmē apmēram 24% mazākas izmaksas par ūdeni un siltumu.

[img]/images/upload/whirlpool_1.jpg[/img]

Kā tas panākts? Whirlpool apgalvo, ka ideja nākusi no dabas – 60 procenti no izmantotā ūdens un siltuma tiek izmantoti, lai darbinātu citas virtuves sistēmas ierīces. Tā piemēram, siltums, kas vienas diennakts laikā izdalās no ledusskapja kompresora, var tikt izmantots, lai uzsildītu ūdeni, kas nepieciešams vienai trauku mazgāšanas reizei automātiskajā mazgātājā. Tā pat, atšķirībā no ikdienišķiem ledusskapjiem, Whirlpool eko-virtuvē izmantotais vairāk līdzinās milzu atvilknei – tas esot darīts, lai samazinātu aukstā gaisa izplūšanu ikreiz, kad ierīci atver.

[img]/images/upload/whirlpool_2.jpg[/img]

Bez tam, pēc šobrīd internetā pieejamajiem rasējumiem var spriest, ka virtuves sistēma ir ne tikai fukncionāla, bet arī glīta un gaumīga.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us