Western Digital, pārņemot SiliconSystems vadību, ieiet SSD tirgū

Cieto disku ražotājs Western Digital, šķiroties no 65 miljoniem ASV, pārņēmis uzņēmuma [url=http://www.siliconsystems.com/index.aspx]SiliconSystems[/url] vadību. SiliconSystems darbību sācis 2002.gadā un Western Digital cer, ka šis uzņēmums ar savu intelektuālo īpašumu un tehnisko pieredzi pavērs jaunas iespējas.

SiliconSystems piedāvā SSD diskus ar SATA, EIDE, PC Card, USB un CF interfeisiem, tā intelektuālajā īpašumā ietilpst vairākas tehnoloģijas, kas jau ir vai tiks patentētas – PowerArmor®, SiSMART®, SolidStor® and SiSecure™.

Western Digital plašā infrastruktūra, tehniskie un finansiālie resursi palīdzēs turpināt attīstību jau esošajos SiliconSystems tirgos, savukārt SiliconSystems intelektuālais īpašums un pieredze palīdzēs izmantot jaunas iespējas WD tirgos.

„Mēs esam sajūsmā, ka SiliconSystems pievienojas WD,” saka Džons Koins (John Coyne), WD prezidents un vadītājs. SiliconSystems prezidents un vadītājs Maikls Heidžeks ([url=http://www.zoominfo.com/people/Hajeck_Michael_23965468.aspx]Michael Hajeck[/url]) uzskata: „WD bilance, pārdošanas apjomi un loģistikas iespējas uzlabos mūsu pozīcijas jau esošajos tirgos, savukārt abu uzņēmumu inženieru pieredze dos iespēju radīt jaunus produktus.”

Raksts avots – [url=http://www.wdc.com/en/company/releases/PressRelease.asp?release={0E640FB5-2931-4BC0-8595-7A6ABC20FB5A}]WD[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us