Western Digital laiž klajā pasaulē pirmo 2,5 collu HDD ar 1TB atmiņu

Pašlaik vienīgā lieta, kas padara HDD pievilcīgākus par SSD, ir to lielā uzglabāšanas kapacitāte un salīdzinoši mazā cena. Western Digital ir paziņojuši par diviem jauniem cietajiem diskiem – WD Scorpio Blue ar 750GB un 1TB atmiņu. Abos HDD ir izmantotas plates, kuru ietilpība ir 333GB. Šo cieto disku biezums ir 12,5mm, tādēļ tos nevar ievietot 9,5mm cieto disku nišās.

WD šos cietos diskus piedāvās arī ārējā cietā diska veidā, piemēram, My Passport Essential SE USB uzglabāšanas ierīcēs, kā arī atsevišķos klēpjdatoros un galddatoros. Scorpio Blue izmanto 3Gb/s interfeisu.

[img]/images/upload/20090727194459.jpg[/img]
WhisperDrive padara Scorpio Blue par vienu no klusākajiem 2,5 collu cietajiem diskiem. ShockGuard tehnoloģija apvieno programmaparatūras un aparatūras īpašības, lai palīdzētu cietajam diskam sasniegt maksimāli augstāko triecienizturību, kas nepieciešama klēpjdatoriem. Savukārt SecurePark nodrošinās to, lai rakstīšanas galviņas nepieskārtos virsmai nevajadzīgos brīžos (piemēram, kad disks sāk griezties vai negriežas vispār), tādā veidā pagarinot rakstīšanas galviņu mūžu.

Scorpio Blue 750GB HDD ir pieejams par 190 ASV dolāriem, savukārt 1TB versija pieejama tikai My Passport Essential SE USB ārējā cietā diska veidā, un tā cena ir 250 ASV dolāri.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Western+Digital++Unveils+Worlds+First+1TB+25inch+HDD/article15790.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us