Western Digital gatavojas iegādāties Hitachi GST

Western Digital ir viens no lielākajiem tradicionālo cieto disku ražotājiem, taču arī Hitachi GST un Seagate ir vērā ņemami HDD tirgus dalībnieki. Western Digital paziņojuši par darījumu, kura rezultātā Hitachi GST tiks pievienots WD. Hitachi iegāde uzņēmumam izmaksās aptuveni 4,3 miljardus ASV dolāru.

3,5 miljardi tiks maksāti skaidrā naudā, savukārt aptuveni 750 miljoni – WD akcijās. Hitachi arī saņems divas vietas WD direktoru valdē. Darījums vēl nav pabeigts, jo uzņēmumiem jāgaida apstiprinājums no tiesībsargājošajām iestādēm. Lai segtu darījuma izmaksas, Western Digital nāksies ņemt aizņēmumu 2,5 miljardu ASV dolāru apmērā.

Apvienotie uzņēmumi darbosies zem Western Digital zīmola, un galvenais birojs atradīsies Kalifornijā. WD izpilddirektora pienākumus turpinās pildīt Džons Koins, tehniskais direktors – Tims Leidens, finanšu direktors – Volfgangs Nikls. Hitachi GST prezidents un izpilddirektors Stīvs Miligans pievienosies Western Digital.

WD prezidents un izpilddirektors Džons Koins šo darījumu raksturo kā unikālu iespēju WD klientiem, akcionāriem, darbiniekiem un sadarbības partneriem. Viņš uzskata, ka tā rezultātā tiks paplašināts uzņēmuma piedāvāto produktu un inovāciju klāsts.

[url=http://www.dailytech.com/Western+Digital+to+Purchase+Hitachi+GST/article21064.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us