Vodafone “internetizē” un “mobilizē” jaunattīstības valstis. Iesaistīta arī Opera Mini

Lai cilvēki iegūtu vairāk sociālo un ekonomisko priekšrocību no interneta, Vodafone, izmantojot personalizētu Opera Mini pārlūku, plāno jaunattīstības valstīs piedāvāt zemas izmaksas mobilos tālruņus ar interneta iespēju 2G tīklā. Galvenais mērķis – pēc iespējas vairāk cilvēku sniegt internetu pirmo reizi. Tāpat, nodrošinot ikdienas pieeju datiem, cenas būšot ļoti pieejamas. Vodafone, sadarbojoties ar Opera Software, izstrādāja specializētu Opera Mini mobilā tīmekļa pārlūka versiju, kas sniedz labu interneta pieredzi zemā un vidējā “gala” mobilajiem tālruņiem, kuri darbojas 2G tīklā. Pirmās jaunattīstības valstis, kurās būs pieejams šāds piedāvajums, ir Indija, Dienvidāfrika, Turcija, Tanzānija un Ēģipte.

“Kopš Opera Mini 5 mobilais tīmekļa pārlūks spēj saspiest datus līdz pat 90 procentiem, pārlūks prasa mazāk skaitļošanas jaudas no aparatūras, kā arī atvieglo tīkla noslodzi.”

[b]Vodafone piedāvā ultra zemās cenas mobilos tālruņus[/b]

Pirms mēneša Vodafone paziņoja par ultra zemās cenas mobilo tālruņu pārdošanu jaunattīstības valstīs. Tie ir pieejamākie, mobilie tālruņi līdz šim. Šo mobilo tālruņu mērķklienti – cilvēki jaunattīstības tirgos, kas ar mobilo tehnoloģiju saskarās pirmoreiz. Pārdošanai jāsākās Indijā, bet pēc tam vēl 6 Āfrikas valstīs – Kongo Demokrātiskajā Republikā, Kenijā, Mozambikā, Katarā, Dienvidāfrikā un Tanzānijā. Sagaidāms, ka Indijā ierīču pieejamība sasniegs 60 % populācijas.

Piedāvājumā ir divi sim-kartei nepiesaistīti tālruņi. Vodafone 150, tā aptuvenā cena varētu būt 15 ASV dolāri, bet otra – Vodafone 250 (dārgākā tālruņa) cena, 20 ASV dolāri. Abi piedāvā gan balss, gan SMS pakalpojumus, ka arī atbalstu norēķināties. Dārgākais modelis atšķirās ar krāsaino ekrānu un FM radio.

[img]/images/upload/20100408141218.jpg[/img]

www.opera.com
www.vodafone.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us