Vista Wallet: gudrs maks

Dizainera Bena Ārenta (Ben Arent) izgudrotais maks Vista Wallet, protams, tika radīts arī tam, lai tajā glabātu skaidro naudu un plastikāta kartes. Tomēr tā ir tikai bāzes funkcija — Vista Wallet ir arī daudzas citas iespējas (tai skaitā arī interaktīvās).

Pirmkārt, šis daudzfunkcionālais gadžets ļaus labāk izvēlēties preci. Ar infrasarkanā sensora palīdzību Vista Wallet nolasa preces svītrkodu, bet pēc tam saņem no Interneta visu informāciju (cenas Interneta veikalos, pircēju atsauksmes u.c.) un parāda to uz skārienjūtīgā ekrāna.

[img]http://datuve/images/upload/20110324133448.jpg[/img]

Speciāls programmnodrošinājums ar nosaukumu “Scan and Shop” ļaus saglabāt datus par preci, un ja Jūs neatradīsiet to lētāk citās vietās, atgriezīsies pēc tās „sākumpunktā”.

[img]http://datuve/images/upload/20110324133542.jpg[/img]

Gadžets palīdzēs arī sajust jūsu kontu stāvokli „fiziski”: ja jums bankā ir daudz naudas, tad Vista Wallet piepūtīsies, imitējot maku ar lielu daudzumu skaidrās naudas, bet ja naudas nav daudz- tad kļūs plānāks.

[img]http://datuve/images/upload/20110324134513.jpg[/img]

Šis elektroniskais maks varēs izpildīt arī Jūsu personīgā sekretāra lomu. Piemēram, viņš ieteiks vai atlikt pirkumu, ja jums beidzās nauda. Turklāt, Vista Wallet ir aprīkots ar neizslēdzamu GPS-uztvērēju – gadījumam, ja Jūs to pazaudēsiet.

Kā avots izmantotas designbuzz.com un ecoolgadgets.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us