Vismazākā kamera pasaulē drīz nonāks pārdošanā

Spiegu gadžetiem vienmēr ir bijusi sava pielūdzēju auditorija. Šāda veida interesanti jaunumi nepaliek nepamanīti, jo piesaista uzmanību ne tikai ar tehnoloģiskumu, bet arī oriģinalitāti. Kompānija Exemode papildināja digitālo minikameru līniju ar modeli, kas tiek apzīmēts ar SQ30m indeksu.

Jaunums ir kompakts un ērts gadžets, kurš vienmēr būs pa rokai un palīdzēs lietotājam uzņemt visspilgtākos un negaidītus dzīves momentus. Ierīcei ir pieejama cena un vienkāršs neuzkrītošs dizains, bet japāņu ražotājs pozicionē šo ierīci kā vismazāko foto- un videokameru pasaulē.

Jaunuma izmēri nepārsniedz 53×19×23 mm, bet svars ir 21 grams. SQ30m izšķirtspēja – tikai 1,92 pikseļi (kas nav salīdzināms ar izšķirtspēju, kuru piedāvā mūsdienu digitālās kameras). Kaut arī tieši pateicoties tam SQ30m veic video- un foto uzņemšanu retro stilā, piedāvājot „mīkstos toņus un pakāpeniskas krāsu pārejas”. Vismaz, tā saka ražotājs.

Bilžu izšķirtspēja ne vairāk kā 1280×1200 pikseļi, bet video– 320×240 pikseļi ar ierakstīšanas ātrumu 8 kadri sekundē. SQ30m ir pieejams četrās krāsās, bet papildus noņemamā lēca palīdzēs uzņemt makro 15 cm attālumā. Visi uzņemtie materiāli tiek saglabāti iebūvētā 64 МB flešatmiņā, bet tā nav robeža. Pateicoties papildus atmiņas kartei ierīces atmiņas apjoms pieaug līdz 2 GB.

Gaidāms, ka pārdošanā SQ30m nonāks jūlija sākumā, un maksās apmēram $70.

Kā avots izmantota International Business Times (ibtimes.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us