Visi Microsoft darbinieki saņems dāvanā telefonu uz Windows Phone 7 bāzes

Parādījušās baumas par to, ka Amerikas IT industrijas milzis Microsoft uzdāvinās visiem saviem darbiniekiem viedtelefonus, kas darbojas uz nesen piedāvātās operētājsistēmas Windows Phone 7 bāzes.

Atgādināsim, ka uz šodienu korporācijas štats sastāda 89 000 cilvēku. Pirmo reizi šādas baumas parādījās vēl vasarā, kad tīklā parādījās kompānijas top menedžeres Endijas Lisas vēstules kopija, kura tika pārtverta iekšā korporatīvajā pastā.

Telefonu izsniegšanas darbiniekiem ideja nav jauna. Piemēram, 2007.gadā, kad klājā nāca pirmais iPhone, Stīvs Džobs izdeva rīkojumu, lai katram pastāvīgam kompānijas darbiniekam tiktu izsniegts personālais iPhone, uz to brīdi Apple strādāja apmēram 18 000 cilvēku.

2008.gada beigās Google uzdāvināja saviem darbiniekiem viedtelefonu T-Mobile G1 uz Android bāzes. Vienīgais nosacījums bija tas, ka telefonu nedrīkst pārdot.

Pirmo reizi operētājsistēma Windows Phone 7 tika piedāvāta pagājušajā mēnesī. Publikai tika parādīti pirmie 10 viedtelefonu modeļi, kuri izstrādāti uz WP7 bāzes, daži no tiem jau ir parādījušies veikalos. Viedtelefonu ar OS Windows Phone 7 oficiālais pārdošanas sākuma datums pagaidām nav noteikts.

Kā avots izmantotas microsoft.com un webplaneta.de.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us