Vīrs tiks tiesāts par sievas e-pasta lasīšanu

Leons Volkers slepus pārbaudījis sievas e-pasta kontu, noskaidrojot, ka viņa, vīram nezinot, komunicē ar savu bijušo vīru. Pēc tam, kad vīrietis paziņoja sievai par izlasīto, viņa nevis atvainojās par nodarīto, bet iesūdzēja vīru tiesā.

33 gadus vecais Mičiganas iedzīvotājs stāsta, ka esot uztraucies par sava dēla labklājību, jo sievas bijušais esot iepriekš sodīts par vardarbību pret bērnu. Volkers, kas ir sievietes trešais vīrs, e-pastus parādījis arī sievietes pirmajam vīram, kas ir zēna bioloģiskais tēvs.

„Es darīju to, kas jādara. Mēs runājam par potenciālām briesmām, kurās var nonākt bērns,” stāsta Volkers. Viņa sieva gan tā neuzskata. Sieviete ir pārliecināta, ka Leons ir pārkāpis viņas privātuma tiesības. Sūdzība ir balstīta uz Mičiganas likumu par neatbilstošu datora lietošanu, turklāt Volkers tiek dēvēts par ”hakeri”, kas pārkāpis sievas privātuma tiesības. Pagaidām gan nav īsti skaidrs, vai Volkeres kundzei bija tiesības uz privātumu datorā, kuru dalīja abas iesaistītas puses.

Tiesa notiks tikai nākamā gada 7. februārī un jaunākā informācija liecina, ka Volkeres kundze uzsākusi laulības šķiršanas procesu.

[url=http://www.tgdaily.com/business-and-law-brief/53218-man-could-serve-time-for-reading-wifes-e-mail]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us