Vīrietis, cenšoties atdarināt video spēlē redzēto, cieš negadījumā

Iespējams, daļa no lasītājiem (it īpaši spēļu cienītāji) būs dzirdējuši par spēli Frogger. Tajā spēlētājs iejūtas vardes ādā, cenšoties nokļūt savā mājvietā, šķērsojot ielu, pa kuru nepārtraukti brauc automašīnas. Kāds Dienvidkarolīnas štata iedzīvotājs centies atdarināt video spēlē redzēto, taču tas viņam beidzies visai nelāgi.

23 gadus vecais Dienvidkarolīnas iedzīvotājs pirmdienas naktī cietis negadījumā, cenšoties šķērsot ielu, pa kuru traukušās automašīnas. Policijas darbinieks Džimijs Diksons stāsta, ka vīrietis un viņa draugi esot vēlējušies atdarināt populārajā video spēlē redzēto (draugi gan tikai uzmundrinājuši drosminieku).

[img]http://datuve/images/upload/20101229211109.jpg[/img]
Diemžēl vīrietim nav izdevies veiksmīgi šķērsot ielu, jo tās vidū viņu notriekusi Lexus markas automašīna. WYFF 4 ziņu kanāls otrdien apstiprinājis, ka vīrieša stāvoklis ir stabils un par laimi viņam nenāksies pretendēt uz Darvina apbalvojumu, kas tiek piešķirts nelaiķiem, kas gājuši bojā dīvainākajos nelaimes gadījumos.

[img]http://datuve/images/upload/20101229210947.jpg[/img]
Konami izstrādātā Frogger, kas 1981. gadā parādījās kā spēle spēļu automātos, tagad pieejama uz visām populārākajām spēļu platformām – arī Wii, PS3 un Xbox 360. Spēles rekords pieder kādam vīram no ASV, kas pagājušā gada 22. decembrī spēlē guva 896980 punktus.

[url=http://www.dailytech.com/Man+Struck+by+Lexus+While+Trying+to+Play+Real+Life+Frogger/article20517.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us