Viens no Twitter dibinātājiem centīsies padarīt vietni saistošāku masām

Sociālās tīklošanas vietnes pēdējo gadu laikā strauji guvušas popularitāti, ļaujot cilvēkiem sazināties ar saviem tuviniekiem un draugiem, kā arī uzzināt dažādus jaunumus. Tieši šī iemesla dēļ sociālā tīklošana kļuvusi par spēcīgu mārketinga rīku. Taču konkurence šajā jomā ir sīva, tādēļ Twitter meklē veidus, kā kļūt par nozīmīgāku tirgus dalībnieku.

Pašlaik sociālās tīklošanas industrijā dominē tādas vietnes kā MySpace, kas nesen nolēma koncentrēties uz izklaidi, un Facebook, kam ir vairāk nekā 500 miljoni aktīvo lietotāju. Lai gan Twitter kopš 2006. gada jūlija ir kļuvis diezgan populārs, viens no pakalpojuma izveidotājiem Džeks Dorsijs centīsies padarīt mikroblogošanas vietni pievilcīgāku masām.

Twitter piedāvā rakstīt īsas ziņas (140 zīmes), sazināties ar citiem lietotājiem un iepazīties ar citu rakstīto. Twitter vietnē darbojas arī vairākas slavenības, piemēram, Konans O’Braiens un Čārlijs Šīns. Vietne ar 200 miljoniem reģistrēto lietotāju noteikti ir ieņēmusi vietu sociālās tīklošanas pasaulē, taču, balstoties uz izpētes uzņēmuma eMarketer datiem, liela daļa reģistrēto Twitter lietotāju nav aktīvi. Patiesībā „aptuveni 90 procentus Twitter ierakstu veic mazāk nekā 25% lietotāju”.

Pēc 3 gadu pārtraukuma Dorsijs nolēmis atgriezties pie vietnes vadīšanas, cenšoties to padarīt saistošāku masām. Viņš darbosies kā Twitter izpilddirektors un pārraudzīs pakalpojumu izstrādi.

Neraugoties uz palielināto konkurenci un popularitātes trūkumu, Twitter kopš tā pirmsākumiem ir ievērojami audzis – 2010. gada decembrī mikroblogošanas vietnes vērtība novērtēta 3,7 miljardu ASV dolāru apmērā, savukārt šogad investori Twitter akciju izsolē novērtējuši uzņēmuma vērtību 7,7 miljardu ASV dolāru apmērā.

[url=http://www.dailytech.com/Twitter+CoFounder+Looks+to+Revamp+Site+Make+it+More+Appealing+to+the+Masses/article21257.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us