Viens no pirmajiem Intel Atom spēka demonstrējumiem – Sharp-Willcom

Līdz šim par Intel procesoriem Atom ir spriests daudz un dikti, taču daudziem tā arī nav kļuvis skaidrs – ko tad šis procesors īsti spēj? Sharp-Willcom prezentējuši ultramobilo datoru (tā saukto UMPC), kas šīs iespējas lieliski demonstrē.

Sharp-Willcom D4 WS016SH UMPC ir pirmā šāda tipa ierīce, kas apveltīta ar Intel Atom Centrino procesoru. Ierīcē, kura ir tikai nedaudz lielāka par tās 5 collu skārienjutīgo ekrānu (262 tūkstoši krāsu; 1024×600 punktu izšķirtspēja; LED aizmugures apgaisnojums), atrodams 1,3 GHz ātrais Z520 procesors, 1 GB operatīvā atmiņa, 40 GB cietais disks, 2 megapikseļu kamera, Bluetooth un pat bezvadu tīkls.

[img]/images/upload/willcom_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/willcom_2.jpg[/img]
188x84x26mm lielajam datoram, kas sver tikai 470 gramus, ir 64 taustiņu QWERTY tipa tastatūra, kas ļauj pilnvērtīgi darboties ar WS016SH uzstādīto operētājsistēmu – Windows Vista Home Premium (ar SP1). Tieši pateicoties Atom procesora mazajiem izmēriem un enerģijas patēriņam, kā arī lielajai veiktspējai, šeit iemānīta tik prasīga operētājsistēma.

[img]/images/upload/willcom_3.jpg[/img]
Japānas tirgū šāds produkts nonāks jau jūnijā, taču tā cena būs pat augstāka nekā vairuma ikdienas klēpjdatoru – ap 1250 ASV dolāriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us