Viens no jaunākajiem TomTom ražojumiem GO920

Tas TomTom GO 920 padara par personisko vadības ierīci ar vispilnīgāko komplektu, kam ir sākotnēji instalēts karšu klāsts, kāds vien pieejams uz doto brīdi.

Ierīce TomTom GO 920 ļauj lietotājiem saņemt jaunāko informāciju par satiksmes plūsmu, izmantojot satiksmes plūsmas uztvērēju RDS-TMC vai arī uzņēmuma TomTom satiksmes plūsmas pakalpojuma abonementu, kurš ir jānopērk atsevišķi.

Pastāv arī tāda iespēja kā: adreses ievade ar balsi, kas dod iespēju nosaukt adresi, uz kuru vēlas braukt. Lietotājs nosauc tikai pilsētu, ielas nosaukumu un numuru, kur vēlas nokļūt, un ierīce automātiski izrēķina maršrutu.
Ierīce TomTom GO 920 ir aprīkota ar TomTom Map Share. Šī tehnoloģija TomTom Map Share lietotājiem ļauj veikt vienkāršas izmaiņas kartē un tās izmantot citiem TomTom klientiem, tādējādi vienmēr ir pieejamas kartes atbilstoši jaunākajām izmaiņām.

TomTom jaunā uzlabotā vietnoteices tehnoloģija izmanto kustības un gravitācijas sensorus, lai izrēķinātu stāvokli, kad nav pieejams GPS signāls. TomTom GO 920 lietotāji varēs baudīt daudz lielākas nepārtrauktas vadības iespējas, jo uzlabotā vietnoteices tehnoloģija nodrošinās ierīces vadības iespēju uz mērķi arī gadījumos, kad nebūs pieejams satelīta signāls.

TomTom GO 920 ir aprīkots ar pilnveidotu Bluetooth radiosavienojuma attālās vadības pulti. Attālās vadības pults ļauj vadītājām droši rīkoties ar ierīci no jebkuras automašīnas vietas, nesniedzoties pie ierīces. Navigācijas sistēma strādā arī kā Bluetooth brīvroku sistēma. Zvanus iespējams veikt ērti un ātri. Iebūvētais skaļrunis sarunu atskaņo tīri un bez fona trokšņiem. Jaunas paaudzes mikrofons.

[img]/images/upload/tomtom_920_large.jpg[/img]

Bezvadu MP3 dziesmu pārraide un navigācijas instrukcijas. Atskaņo iPod dziesmas pa audio sistēmu pieslēdzot atsevišķi nopērkamo savienojuma vadu. GO920 automātiski pieklusina radio skaņu, lai skaidri būtu dzirdamas navigācijas norādes. GO920 ļauj ierakstīt jūsu vai kāda cita balsi. Personalizēt iespējams 56 balss norādes.
TomTom 920 Specifikācija:

– 4,3″ platekrāna (16:9 formāta) skārienjūtīgs LCD ekrāns (WQVGA: 480×272 pixels)
– CPU 400 MHz
– 4GB iebūvēta flashatmiņa
– SD karšu ligzda, savietojama ar SD un MMC kartēm
– Augstas jutības GPS uztvērējs
– Integrēts FM raidītājs
– Bluetooth® tehnoloģija
– Lithium-polymer baterija (līdz 5 stundu darbība)
– Izmērs: 118x83x24 mm
– Svars: 220 g

Aplūko TomTom Go 920 prezentāciju – Presentation Sales kit New TomTom GO 920.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us