Viens Microsoft, astoņas Vistas?

Tīšām vai netīšām, patiesa vai nepatiesa, bet informācija, kas uz brīdi bija parādījusies Microsoft mājas lapā norādīja uz to, ka Windows Vista būs pieejama astoņās(!) versijās. Tās būtu – Windows Starter 2007, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium un Windows Vista Ultimate. Divas no tām, atbilstoši ES prasībām, būs pieejamas arī bez Windows Media Player. Precīzāk – Windows Vista Home Basic un Windows Vista Business ar indeksu „N” nesaturēs WMP. Informācija weblapā parādījās uz īsu brīdi un tūlīt pat tika izņemta.

Savukārt pats Microsoft noliedza šo informāciju par astoņām Windows Vista versijām. Microsoft preses pārstāve paziņoja, ka šī informācija, kura parādījās weblapā, neatbilst patiesībai. Tā esot bijusi vienkārši Windows Vista atbalsta lapas testa versija un informācija par Windows Vista versijām kļūs pieejama tuvākajās nedēļās.

No iepriekšējiem Microsoft paziņojumiem tapa zināms, ka Windows Vista būs pieejama septiņās versijās. Divas no tām būs Windows Vista Small Business un Windows Vista Media Center.

Pēc [url=http://www.redmonk.com/]Red Monk[/url] analītiķa James Governor domām, iespējamās astoņas versijas samulsinās patērētājus un paaugstinās Microsoft izmaksas. ”Microsoft nevajadzīgi sarežģī klientu izvēli, un līdz ar astoņām OS versijām tiks jūtami paaugstinātas atbalsta dienesta izmaksas, kas galu galā ietekmēs paša produkta izmaksas. Viņiem vajadzētu censties padarīt klientu dzīvi vienkāršāku un lietošanas izmaksas mazākas tā vietā, lai sīki segmentētu savu piedāvājumu.”

Avots: [url=http://software.silicon.com/os/0,39024651,39156642,00.htm]silicon.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us