Viedtlālrunis, kuru ir iespējams locīt

reflex

Šī viedtālruņa izstrādātāji no Kanādas ir paziņojuši, ka viņi ir izstrādājuši pasaulē pirmo pilnīgi lokāmu viedtālruni, kas ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas ekrānu, pilnu krāsas displeju un bezvadu interneta savienojumu.

Šo lokamo viedtālruni dēvē ReFlex un tas ir elastīgs, tādējādi to var locīt pēc sirds patikas. Kā apgalvo izstrādātāji, tad šī jaunā funkcija aplikāciju izmantošanu un video spēļu spēlēšanu padarīs vēl aizraujošāku un izklaidējošāku kā vēl nekad agrāk.

“Kad Jūs lasīsiet digitālo grāmatu ReFlex viedtālrunī un to nolieksiet pa labi – lapas pāršķirsies pa kreisi – gluži kā Jūs lasītu īstu grāmatu un ar pirkstiem šķirstītu lapas”, tā izsakās “Human Media Lab” direktors Roels Vertigals (Roel Vertigaal).

ReFlex īstenoja Kanādā “Queen’s” Universitātē – “Human Media Lab”. Viedtālrunis izmanto Android 4.4 KitKat un LG organiskās gaismas diodes (OLED) ekrānu. Turklāt viedtālruņa aizmugurē ir liekšanas sensori, kas informē aplikācijas par viedtālruņa formas maiņām, tādējādi pielāgojoties attiecīgajai situācijai.

Vertigals tic, ka šāda veida viedtālruņi varētu pielikt punktu līdzšinējai ekrānu saplīšanas problēma, kā arī prognozē to parādīšanos tirgū jau tuvāko piecu gadu laikā.

Zemāk redzamajā video tiek demonstrētas ReFlex viedtālruņa unikālās iespējas:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us