Viedtelefons Second Life Mobile Phone izlādējoties baterijai kļūst caurspīdīgs

Kas ir svarīgākais viedtelefonā? Pareizi – akumulatora darbības laiks, displejs, jaudīga kamera un platforma. Ja baterija „nevelk”, diez vai lietotājs izbaudīs pirmklasīgas īpatnības. Yanko dizaineri atrada iespēju: divus displejus – AMOLED un E-Ink, kuri nomaina viens otru vienā gadžetā.

Viedtelefonu koncepti var būt fantastiski. Par to mēs jau pārliecinājāmies. Viens no piemēriem ir Mozilla Labs izdoma ar projecējamām tastatūrām: dizaineris Billijs Maems (Billy May) ieviesa telefona Seabird konceptā pāris projektorus un Bluetooth garnitūru, kura spēj izpildīt nestandarta funkcijas. Bet dizaineri no Yanko atkal izcēlās: viņi atrada problēmas ar bateriju risinājumu, kura gandrīz netiek galā ar lielo viedtelefona īpatnību un funkciju daudzumu.

[img]http://datuve/images/upload/20101121164936.jpg[/img]

Viņu koncepts Second Life Mobile Phone Concept paredz iespēju pārslēgties starp diviem displejiem. Kad lietotājs strādā ar savu telefonu, viņš aktivizē AMOLED-displeju. Bet gaidīšanas režīmā gadžets pārslēdzas uz E-Ink displeju, lai ekonomētu baterijas lādiņu. Turklāt, šim telefonam pašam par sevi ir tikai viens displejs, kurš, baterijai izlādējoties, kļūst arvien caurspīdīgāks, ziņo Yanko Design.

Tajā integrēta jaudīga kamera, bet precizējumu vēl nav, jo tas ir tikai koncepts. Bet, spriežot pēc attēliem, Second Life Mobile Phone Concept ( ja, protams, tiks izlaists), darbosies uz Android operētājsistēmas bāzes.

Kā avots izmantota Yanko Design.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us