Viedpulkstenis mūsdienīgām un aktīvām sievietēm – Garmin Lily

Garmin laidis klajā jaunu, elegantu viedpulksteni – Lily, kas apvieno klasisku dizainu un ērtības, ko sniedz šobrīd tirgū pieejamās viedās tehnoloģijas. Pulkstenis piemērots sievietēm, kas meklē modes aktualitātēs balstītu viedpulksteni, un tajā pašā laikā vēlas izbaudīt viedās funkcijas. Garmin īpašu uzmanību veltījis produktu un funkciju izstrādei, kas spēs atbalstīt moderno sievieti visos dzīves posmos.

“Lily tik tiešām ir pirmais šāda veida viedpulkstenis: sievišķīgs, izsmalcināts un elegants, kas piedāvā svarīgākās veselības un fitnesa funkcijas,” stāsta Sjūzena Leimane, Garmin starptautiskās mārketinga nodaļas viceprezidente. “Garmin ir apņēmības pilns radīt produktus mūsu klientu vajadzībām. Šajā gadījumā – kompaktu, stilīgu viedpulksteni, kura funkcijas atbilst mūsdienīgai un aktīvai sievietei.”

https://static.garmincdn.com/en/products/010-02384-A0/g/010-02384-A0_hr_02-098fbe6e-783b-45c1-8626-be43001f4a86.jpg

Lily pulksteņa dizainu iedvesmojuši klasiska stila pulksteņi, un tie ir piemēroti mazākai rokas locītavai. Tā 34 milimetru korpuss ir mazākais, ko Garmin līdz šim ir radījis. Tas papildinās mūsdienīgas sievietes tēlu un spēs sniegt atbalstu tās dinamiskajā ikdienā. Lily pieejams divos modeļos – Classic un Sport, dažādās krāsās ar ādas vai silikona siksniņu. Visiem pulksteņiem iestrādāts izsmalcinātais ornamentētais skārienjūtīgais un krāsainais displejs.

https://cnet3.cbsistatic.com/img/okr73DkfJKws4P1uozOEneFt3gc=/940x0/2021/01/26/6e2845f3-57f0-45ca-8119-6d865f2eb8cb/garminlily-3.jpg

Lily ir ne tikai aksesuārs, bet arī tehnoloģiski attīstīts viedpulkstenis veselības un vispārējās labsajūtas novērošanai, kurā pieejamas sekojošas funkcijas:

  • Veselības uzraudzība visu diennakti, novērojot elpošanu, skābekli (Pulse Ox), stresa līmeni, miega kvalitāti, sirds ritmu un ķermeņa enerģijas līmeņa izmaiņas treniņu, atpūtas un miega laikā;
  • Menstruālā cikla un grūtniecības izsekošanas atbalsts ar iespēju savienot simptomus ar pārējiem veselības un labsajūtas datiem;
  • Elpošanas vingrinājumi koncentrēšanās uzlabošanai un stresa mazināšanai;
  • Sporta aplikācijas jogai, pilatēm, kardio treniņiem, aktivitātēm uz velosipēda un daudzām citām fitnesa aktivitātēm;
  • Aktivitāšu novērošana dienas laikā: nostaigāto soļu daudzums, patērēto kaloriju daudzums, intensitātes minūtes un daudz kas cits.

Viedpulksteņa baterijas darbība līdz pat 5 dienām nodrošina ērtu un nepārtrauktu lietošanu, paziņojumu saņemšanu par ienākošajiem zvaniem, īsziņām, sociālo mediju jaunumiem, kā arī ļauj sekot līdzi kalendāra atjauninājumiem un dienas plānam. Android lietotāji tagad varēs arī rakstiski atbildēt uz saņemtajām ziņām. Drošības veicināšanai LiveTrack funkcija ļaus draugiem un ģimenei izsekot lietotāju āra aktivitāšu laikā, bet asistenta funkcija nosūtīs reāllaika atrašanās vietu ārkārtas situācijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us