Viedpulksteņi tagad ir populārāki par Šveices rokas pulksteņiem

viedpulksteņi

Viedpulksteņu pārdošanas apjomi 2015. gadā 4. ceturksnī ir manāmi pārāki par Šveices rokaspulksteņiem, balstoties uz ceturtdienas publicētā Strategy Anylytics pārdošanas rezultātiem.

Tas nozīmē, ka pirmo reizi vēsturē viedtālruņi ir panākuši Šveices rokas pulksteņus, turklāt 2015.gadā pat pārspējot tos pēc pārdošanas apjomiem, tāpat arī jāpiebilst, ka lielu lomu spēlēja un pateicību šajā sakarā ir izpelnījušies Apple viedpulksteņi, kuri kopš savas relīzes aprīlī dominē viedpulksteņu tirgū.

Pēdējā laikā viedpulksteņa popularitāte ir dramatiski pieaugusi, kamēr patērētājiem par Šveices rokas pulksteņiem interese turpina mazināties – tas ir tādēļ, ka kompānija nevēlas saviem rokas pulksteņiem ieviest jaunas tehnoloģijas kā tas notiek viedpulksteņu gadījumā, kuriem tagad pievienot iespējas veikt zvanus, pārbaudīt e-pastu un pat izmērīt asins spiedienu.

Šveices rokas pulksteņa pieprasījums 2015.gada 4.ceturksnī samazinājās par 5%, kamēr viedpulksteņu popularitāte šajā pat periodā pieauga par 316%.

Lai vai kā, Šveices rokas pulksteņa industrija līdz šim samērā vienaldzīgi un lēni reaģē uz viedpulksteņa attīstību, un, kā izteicās Strategy Anylytics izpildirektors Nīls Mavstons (Neil Mawston): “Šveices rokas pulksteņu kompānija slēpj galvu smiltīs, cerot, ka viedpulksteņi vienkārši nozudīs.”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us