Viedās lietotnes, kuras palīdzēs samazināt elektrības rēķinus

Samazināt elektrības rēķinus Datuve.lv

Teju visi jau esam informēti par to, ka strauji augošo cenu dēļ šosezon nāksies taupīt. Taupības un ilgtspējas paradumu veidošanā var palīdzēt viedās lietotnes – šie rīki tālrunī ne tikai atvieglos enerģijas patēriņa uzraudzību, bet arī nodrošinās lielāku efektivitāti. Labākais veids, kā samazināt patēriņu un izmaksas, ir izsekot patērētās enerģijas daudzumam, un tas ir daudz vieglāk izdarāms ar viedajām aplikācijām.


Cenu aprēķināšanai — “Energy Cost Calculator”

Energy Cost Calculator ir bezmaksas elektroenerģijas monitoringa lietotne, kas aprēķina dienas, nedēļas, mēneša un gada enerģijas patēriņu un izmaksas. Lietojumprogramma precīzi parāda, cik izmaksā televizora atstāšana gaidīšanas režīmā visu nakti vai cik daudz enerģijas tērējat, neizslēdzot vannas istabā gaismu. Šeit būs jāievada dati par mājās atrodamo elektroniku, enerģijas patēriņu, lietošanas periodu un elektrības cenu.

  • iOS versija pieejama šeit.
  • Android versija pieejama šeit.


Skaitītāju rādījumiem “Meter Readings”

Meter Reading
Skaitītāju rādījumi
Kā samazināt elektrības rēķinu
Datuve.lv

Šajā aplikācijā iespējams uzraudzīt vairāku skaitītāju rādījumus – ūdens, elektrības vai citu – un izveidot detalizētu datu atskaiti. Aplikācijā visa informācija tiks attēlota viegli uztveramās diagrammās, norādot precīzas izmaksas nedēļā, mēnesī vai gadā. Lietojumprogrammas rīki ļauj apkopot arī vecos datus – lai varētu salīdzināt jaunāko informāciju un cenu vai enerģijas patēriņa izmaiņas. Jūs vienmēr zināsit, cik daudz ūdens, gāzes vai elektrības patērējat un kāds ir jūsu dienas vidējais rādītājs. Izmantojot Meter Readings, varat arī salīdzināt savu patēriņu un izmaksas ar citiem patērētājiem, kuri izmanto dažādu enerģijas piegādātāju pakalpojumus.

  • iOS versija pieejama šeit.
  • Android versija pieejama šeit.

Vēl viena ļoti noderīga lietotne enerģijas patēriņa uzraudzībai ir Energy consumption analyzer. Šī lietojumprogramma gan ir pieejama tikai Android lietotājiem. Tā ļauj dažādus rādījumus atzīmēt dažādās krāsās, kā arī pievienot komentārus. Lietotne ne tikai aprēķinās vidējo enerģijas patēriņa līmeni stundā, dienā, nedēļā vai mēnesī, bet arī izveidos grafiku, kas parāda patēriņa līmeni noteiktā laika periodā.


Ekonomiskam apgaismojumam — “Light Bulb Saver”

Light Bulb Saver
Samazināt apgaismojumu
Datuve.lv

Spuldžu izvēle ir neierobežota, tāpēc izvēlēties labāko un ekonomiskāko var būt ārkārtīgi sarežģīti. Šeit palīdzēs viedā lietotne, kas ļauj samazināt apgaismojumam patērētās enerģijas daudzumu un vienlaikus nodrošināt savām vajadzībām atbilstošu gaismu. Lietojumprogramma palīdz aprēķināt, cik daudz naudas jūs varat ietaupīt, aizstājot pašreizējos gaismas ķermeņus ar energoefektīvām alternatīvām. Viedais rīks sniedz arī padomus, kas palīdzēs jums izveidot efektīvus un iedarbīgus apgaismojuma risinājumus katrai jūsu mājas telpai. Lietotne Light Bulb Saver ir pilnīgi bezmaksas un darbojas bezsaistē.

  • iOS versija pieejama šeit.
  • Android versija pieejama šeit.


Padomi, kā ietaupīt — “JouleBug”

JouleBug
Enerģijas taupīšana
Datuve.lv

Šī lietotne koncentrējas uz enerģijas taupīšanas paradumiem ikdienas dzīvē, kas ietaupīs jums daudz naudas. Padomi par ilgtspējību ir sadalīti soļos, kas ļaus jums nopelnīt punktus, savākt nozīmītes un papildināt savu trofeju sarakstu. Lietotnē varat sazināties ar citiem lietotājiem, mudināt draugus vai ģimenes locekļus pievienoties izaicinājumiem un sacensties savā starpā. Lietotne ļaus ne tikai ietaupīt, bet arī izklaidēties un veicināt ilgtspējību.

  • iOS versija pieejama šeit.
  • Android versija pieejama šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us