Videospēļu industrija turpina plaukt arī ekonomiskās krīzes laikā

Neraugoties uz ekonomisko krīzi visā pasaulē, videospēļu industrija turpina gūt ievērojamus ienākumus. Galvenokārt tas ir pateicoties populāru spēļu turpinājumiem, kas laisti klajā 2008.gadā.

Dažas no ievērības cienīgākajām spēlēm pārstāv mūzikas spēļu žanru. Balsoties uz ziņu aģentūras Reuters sniegto informāciju, var secināt, ka lielu popularitāti spēļu cienītāju vidū guvušas tādas spēles, kā Rock Band 2 un Guitar Hero turpinājumi.

Guitar Hero turpinājumi Guitar Hero: World Tour, Guitar Hero: Aerosmith un Guitar Hero III: Legends of Rock ar 23 miljoniem pārdoto vienību padarījuši to par vispārdotāko mūzikas žanra spēli. [i]Webdush Morgan Securities[/i] analītiķis Maikls Pačters (Michael Pachter) saka: „Es paredzu, ka kopumā Guitar Hero pārdoto spēļu skaits nesīs 800-900 miljonus ASV dolāru lielu peļņu. Savukārt Rock Band varētu nopelnīt uz pusi mazāku summu.”

[img]/images/upload/guitar_hero_3_c.gif[/img]
Reuters pētījumi rāda, ka Xbox 360 spēle Gears of War 2 pirmajā mēnesī tika pārdota vairāk nekā 3 miljonos eksemplāru. Joprojām viena no populārākajām Xbox Live spēlētajām spēlēm ir jaunākais Call of Duty turpinājums, kas pārdots vairāk nekā 35 miljonos eksemplāru.

[img]/images/upload/LittleBigWorld-550×420.jpg[/img]
Spēlētāju uzmanību pievērsusi arī Sony spēle LittleBigPlanet. Spēle ir ievērojama ar to, ka spēlētāji paši var veidot līmeņus un ļaut tos spēlēt arī citiem spēlētājiem. Sony informācija norāda, ka spēlētāji jau izveidojuši vairāk nekā simts tūkstošus līmeņu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us